d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 2 V1.00 Walk #2
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 8 2014 09:57am
Quote (putincykavodka @ 8 Jan 2014 16:54)
Sojt probaltal mar gamblezni?
Azt ilvl hanytol lehet?


meg nem, elobb wall of eyelesst fogok sztem, 5 mana after each kill miatt, meg nightsmokeom sincs meg
de azt tudom h sojhoz eloszor a masik ket junik ringet is ki kell gamblezni, szoval eleg sok penz lenne
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 8 2014 09:59am
Quote (Floodban @ Jan 8 2014 05:57pm)
meg nem, elobb wall of eyelesst fogok sztem, 5 mana after each kill miatt, meg nightsmokeom sincs meg
de azt tudom h sojhoz eloszor a masik ket junik ringet is ki kell gamblezni, szoval eleg sok penz lenne


Sztem nem kell, csak ha pechesen kigambleztad, a harmadik uniq csak soj lehet
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 8 2014 10:01am
Quote (putincykavodka @ 8 Jan 2014 16:59)
Sztem nem kell, csak ha pechesen kigambleztad, a harmadik uniq csak soj lehet


not sure actually, azt olvastam ha pl esik nagelring, akkor tartsd meg, mert a kovi junik ring ami esik manald, es utana meg soj
lehet gamblenel elsore kijohet
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 8 2014 10:05am
Quote (Floodban @ 8 Jan 2014 18:01)
not sure actually, azt olvastam ha pl esik nagelring, akkor tartsd meg, mert a kovi junik ring ami esik manald, es utana meg soj
lehet gamblenel elsore kijohet


ki is eshet elsore

csak irta dzsoji is, hogy 1 gameben csak egy darab lehet minden junikbol, ugyhogy ha van az invedben nagel, akkor a masik ketto csak manald vagy soj lehet

de attol meg elsore is kieshet sztem
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 8 2014 10:15am
Quote (bajcli @ 8 Jan 2014 17:05)
ki is eshet elsore

csak irta dzsoji is, hogy 1 gameben csak egy darab lehet minden junikbol, ugyhogy ha van az invedben nagel, akkor a masik ketto csak manald vagy soj lehet

de attol meg elsore is kieshet sztem


1 gameben csak egy darab eshet* minden uniqueból, én legalábbis így tudom

legalábbis classicban ha egy gameben kiesett valakinek nagel/manald, akkor utána nem hagyta el a gamet, amíg össze nem gamblezett egy sojt

ki is eshet/jöhet elsőre, csak gondolom nyilván kisebb eséllyel jön, mint 33% (meg úgy emlékszem, mintha prelodban soj nem potyogna csak úgy, hanem ilyen hell diablo vagy gamble szintű - de a +2 skilles amulet az tuti csak onnan jön), tehát ha nekiállsz gamblezni és nincs annyi pénzed, hogy 2 unique ring után egy harmadikat is ki tudj vergődni, akkor az kb. pazarlás


amúgy lyósh a topic
nekem meg tanulni kéne, és itt írok egy kisregényt helyette
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 8 2014 10:18am
Quote (Klontar @ 8 Jan 2014 18:15)
1 gameben csak egy darab eshet* minden uniqueból, én legalábbis így tudom

legalábbis classicban ha egy gameben kiesett valakinek nagel/manald, akkor utána nem hagyta el a gamet, amíg össze nem gamblezett egy sojt

ki is eshet/jöhet elsőre, csak gondolom nyilván kisebb eséllyel jön, mint 33% (meg úgy emlékszem, mintha prelodban soj nem potyogna csak úgy, hanem ilyen hell diablo vagy gamble szintű - de a +2 skilles amulet az tuti csak onnan jön), tehát ha nekiállsz gamblezni és nincs annyi pénzed, hogy 2 unique ring után egy harmadikat is ki tudj vergődni, akkor az kb. pazarlás


amúgy lyósh a topic
nekem meg tanulni kéne, és itt írok egy kisregényt helyette


ja lehet, annak is van ertelme

akkor viszont pocok capelje a goldjat es gambleozze el egyben!
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 8 2014 10:38am
Sorrend van classicban jewellery-nél. Nem fog SoJ-t találni, csak ha kiesett a másik kettő és ládában/invben van.

Nagel-Manald-SoJ

Nokozan-Etlich-Mahim-Oak

This post was edited by -joey- on Jan 8 2014 10:40am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 8 2014 11:22am
volt egy olyan erzesem hogy hephasto 1shotolna, ugyhogy nem mertem hammerrel kiteolni
1pontos smitevel stunlockoltam, nem csinalt semmit : D, mondjuk eltartott vagy 3 percig, de legalabb biztonsagos volt, kivancsi vagyok vajon dianal mukodik e



This post was edited by Floodban on Jan 8 2014 11:23am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 8 2014 11:35am
Quote (Floodban @ Jan 8 2014 07:22pm)
volt egy olyan erzesem hogy hephasto 1shotolna, ugyhogy nem mertem hammerrel kiteolni
1pontos smitevel stunlockoltam, nem csinalt semmit : D, mondjuk eltartott vagy 3 percig, de legalabb biztonsagos volt, kivancsi vagyok vajon dianal mukodik e

http://i.imgur.com/4ulBIHK.jpg


Diat nem stunolod smitevel
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 8 2014 11:48am
dia
lvl 46
sztem most river meg cowking runolok, csbe nem merek megint mer kurva szarok a reseim, lehet kene szerezni iratha setet meg goldskint, csak azt nem fogom gamblezni az biztos (valami 600k egy darab fullplate)



Go Back To Magyar Topic List
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll