Quote (jarabekg @ Jan 3 2014 05:10pm)
a kozossegert sokan szivesen tennenek szerintem, de senkinek sincs nyleve ahhoz, hogy a modgardaba is bekeruljon elotte
meg szerintem klontar sem tett tul sok mindent, mert szerintem pont teljesen mindegy, hogy mi van stickyben
kurvára nem nyelv kérdése, ez az amit nem értetek meg. Ez a rehmos a nagyonjó példa erre.
Segg kell hozzá, még meg is csinálnám, ha egy kicsivel folyékonyabban menne az angol
(inb4 rrc vagy smat jön pantenon kassziopelia meg renektrón)