d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Fogsz Csinalni Szilveszterkor Topique
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 31 2013 04:13am
Quote (iFeelAlone @ 31 Dec 2013 01:47)
A konditeremben fogunk szilveszterezni lyl


a szívem szakad meg, már lassan 2 hete nem voltam edzeni
de végre holnap megyek be a koliba és egy kiadós edzéssel nyitom az új évet \o/

This post was edited by fahrii on Dec 31 2013 04:14am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Dec 31 2013 05:44am
szokásos, haverokkal kibéreltünk egy helyet, vendégeket hívtunk és egy szép kis bulit rityentünk.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 31 2013 05:54am
Quote (kusziyoker @ 31 Dec 2013 13:44)
szokásos, haverokkal kibéreltünk egy helyet, vendégeket hívtunk és egy szép kis bulit rityentünk.




inb4 10% personal pic miatt
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 31 2013 06:03am
Remek. Asszonyt behívták holnapra.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 31 2013 11:29am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 31 2013 11:47am
pécs, széchenyi tér
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 31 2013 12:03pm
most indultam
ez:

Quote (Nerz8 @ 30 Dec 2013 16:14)
amúgy valószínűleg nekidőlünk a falnak, telefonálgatunk, kocsi mellett állunk, cigizgetünk, intézkedünk.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 31 2013 12:03pm
sielni tanitottam gfet, ma keresunk valami helyet ebbe a geci unalmas osztrak varosban
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 31 2013 01:46pm

Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 31 2013 01:47pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll