Quote (iFeelAlone @ 31 Dec 2013 01:47)
A konditeremben fogunk szilveszterezni lyl
a szívem szakad meg, már lassan 2 hete nem voltam edzeni
de végre holnap megyek be a koliba és egy kiadós edzéssel nyitom az új évet \o/
This post was edited by fahrii on Dec 31 2013 04:14am