d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Idefigyejjetek NÚbok
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 26 2013 06:00pm
Quote (RRC @ Dec 26 2013 11:59pm)
hol tudom feljelenteni azt aki ugyanarról az ipről jspzik mint a kibannolt accja?


anyádba
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 26 2013 06:00pm
Quote (RRC @ Dec 27 2013 01:59am)
hol tudom feljelenteni azt aki ugyanarról az ipről jspzik mint a kibannolt accja?


Nalam, pmben.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 27 2013 01:05am
Quote (Eoghan @ 27 Dec 2013 01:41)
de fahri 1-2 naponta bedob ide valami keptelenseget
attol a matracos sztoritol is a falat vakartam. ejjel-nappal latom postolni a mobil topicba, de egy tetves agyra nem kolt? :D


az otthon összeszedett cuccokbol tok kényelmes matracot raktam ossze magamnak

1 vékonyabb szivacs
6 felbehajtott takaro
1 legbubis műanyag cucc alufóliába (ezt most került be a rétegek koze h hoszigeteljen)

Költsön 100kt ágyra akinek 2 anyja van lol

This post was edited by fahrii on Dec 27 2013 01:05am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 27 2013 01:32am
Quote (Eoghan @ 27 Dec 2013 01:33)
nem akarom elhinni hogy fahri ezeket komolyan irja
milyen serult ember muvel ilyet


Amugy csak beírtam egy random faszsagot, aminek azert van eros valóságalapja :D de mar egy ideje nem verem bele a faszom a kadba, mer undorító... Hugyozni meg nem én vagyok az egyetlen szerintem.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 27 2013 01:48am
Quote (fahrii @ Dec 27 2013 07:05am)
az otthon összeszedett cuccokbol tok kényelmes matracot raktam ossze magamnak

1 vékonyabb szivacs
6 felbehajtott takaro
1 legbubis műanyag cucc alufóliába (ezt most került be a rétegek koze h hoszigeteljen)

Költsön 100kt ágyra akinek 2 anyja van lol


meg aki gazdag és az a 100k a fizetése negyede se
eoghan is már elfelejtette honnét indult bár aztán lehet már kiskorában is tele voltak és halvány gőze nincs róla mi az ha valaki éhezik

Quote (fahrii @ Dec 27 2013 07:32am)
Amugy csak beírtam egy random faszsagot, aminek azert van eros valóságalapja :D de mar egy ideje nem verem bele a faszom a kadba, mer undorító... Hugyozni meg nem én vagyok az egyetlen szerintem.


míg benne vagy ???????? :XD hugyos vizbe fürdeni gg
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 27 2013 01:58am
Quote (Senee @ 27 Dec 2013 09:48)
meg aki gazdag és az a 100k a fizetése negyede se
eoghan is már elfelejtette honnét indult bár aztán lehet már kiskorában is tele voltak és halvány gőze nincs róla mi az ha valaki éhezik



míg benne vagy ???????? :XD hugyos vizbe fürdeni gg


lol jóttesz a börnek
mindig ha bekerülök a melegvízbe beindít valamit alul aztán vizelési ingerrel fürdés nn
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 27 2013 02:30am
Quote (fahrii @ Dec 27 2013 07:58am)
lol jóttesz a börnek
mindig ha bekerülök a melegvízbe beindít valamit alul aztán vizelési ingerrel fürdés nn


u must be kiddin
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 27 2013 02:33am
mondjuk én a csapba szoktam pisálni :XD

nem egy helységbe van a wc meg a fürdö és ha má levetkeztem meg etc nem megyek a wc-be ki pisálni és belevizelek inkább a csapba
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 27 2013 02:45am
Quote (Senee @ 27 Dec 2013 09:48)
meg aki gazdag és az a 100k a fizetése negyede se
eoghan is már elfelejtette honnét indult bár aztán lehet már kiskorában is tele voltak és halvány gőze nincs róla mi az ha valaki éhezik



míg benne vagy ???????? :XD hugyos vizbe fürdeni gg


karácsonyra 200k ezer körüli összeget kaptam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 27 2013 02:51am
Quote (RRC @ Dec 27 2013 08:45am)
karácsonyra 200k ezer körüli összeget kaptam


nem azzal van a gond hanem azzal hogy még többre is tartod magad miatta mintha a te érdemed lenne
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll