d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tablet > Hlap
Prev1789
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2013 12:56pm
Quote (bajcli @ Dec 1 2013 07:53pm)
mer nincs 10 inches galaxy note?


nincs, 10,1-es van
HUHEUHEUHEUHEUHEUUE
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 1 2013 12:58pm
Quote (bajcli @ 1 Dec 2013 20:53)
mer nincs 10 inches galaxy note?


fail
mentségemre legyen mondva reggel 8 óta a kurva beadandóm csinálom, úgy hogy éjjel kb 5 órát aludtam
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 1 2013 01:19pm
mér nem olvastam eddig ezt a topicot
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 1 2013 01:29pm
Quote (sylke @ Dec 1 2013 08:19pm)
mér nem olvastam eddig ezt a topicot



El voltál foglalva a tükörtojással.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2013 01:39pm
Quote (sylke @ 1 Dec 2013 20:19)
mér nem olvastam eddig ezt a topicot


mert láttad, h én nyitottam :( raszísta getszi
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 3 2013 12:22pm
Biztos olvassák a jsp-t az index.hu-n.

http://index.hu/2013/karacsony/milyen_tabletet_vegyunk/
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 3 2013 12:24pm
audis kezdőfizuból tuti ipadet vennék
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 3 2013 12:26pm
Quote (Genthor @ 3 Dec 2013 20:22)


vhogy éreztem h egy ipad fog fogadni elsokent a link megnyitasa utan
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789
Add Reply New Topic New Poll