Quote (shelby_33 @ Nov 26 2013 08:13am)
hidd el értem én
de akkor sem tudom elfogadni, hogy ez ekkora probléma lenne mint amit csinál belőle.
a megverés kicsit túlzás volt számomról de jól esett leírni ( amúgy meg lehet be fog következni, sok a hülye ... )
ennyi erővel rengeteg dologra rá lehet fogni azt diszkriminálva van...
innen lehet felismerni, hogy "jóléti" társadalomban élünk.
Az embereknek kurvára nincs jobb dolguk.