Quote (grinderpet @ Nov 21 2013 07:12pm)
"mi ez a monton gépzene? "
"ez nem is zene csak pár gombot megnyomsz meg play azt kész"
"ilyet bárki tudna csinálni"
"a rock az igazi, mert ahhoz kell tudnod rendesen hangszeren játszani"
Tény és való van jó és szar rock, vagy jó és szar elektronikus zene ( 90 % ami 'buliban megy electroház fos)
De amikor vmi nagy rocker oltja az elektronikus zenét( ami ugye nagyon tág fogalom) attól falra lehet mászni
http://www.youtube.com/watch?v=w5SLHweCfDw
Ugyanmind1, rockzenét is lehet játszani playbackről, gitár a kezembe én vagyok Lukács Laci és play...Annyra nem értem az ilyen támadásokat..
This post was edited by Lacii on Nov 21 2013 01:21pm