Quote (RRC @ Nov 7 2013 03:15am)
ráadásul pár év múlva az állam fizeti az eltartásod
ha érted mire célzok :XD
100k minimálbérből el is várom

fidesz
ha a biznisz nem bukik meg, csak engem kapnak el valahogy akkor azért fasza kis órabérért fogok ülni :D:D:DD:D:D:D:D:D:DD
Quote (putincykavodka @ Nov 7 2013 03:15am)
Es tudod a matekot ¿? :ASXDS:ADSX
egyetlen dolog ami hármas lett !
pedig úgy voltam vele talán kettes
This post was edited by SnoopDogg on Nov 6 2013 07:19pm