Quote (bajcli @ Jul 5 2013 12:13pm)
Qsolya csak
Wownak is van topikja, pedig azzal jo, ha 2 ember jatszik aktivan
én wowozok aktívan, csak törtön, úgyhogy nem szemetelek a topicba
Quote (sylke @ Jul 5 2013 12:11pm)
ez olyan, mintha azt mondanád hogy tassassin sokkal viccesebb, mint nerz
vagy mintha azt mondanád, hogy a dota 1 jobb mint a dota 2
mondjuk szerintem jobb, lel
This post was edited by xGurke on Jul 5 2013 06:16am