d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev1789101125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 5 2013 05:34am
egész jól begyakoroltam, már ilyen 8-as kombó álmomból felkeltve megy :D

Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 5 2013 06:07am
Quote (Anarkin @ 5 Jul 2013 12:34)
egész jól begyakoroltam, már ilyen 8-as kombó álmomból felkeltve megy :D

http://2.ii.gl/wqTzuE.png


nice
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 5 2013 06:08am
ha egy játékkal kettőnél több ember játszik, akkor topic kell neki

lassan jöhet a pasziánsz, aknakereső etc topic
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 5 2013 06:08am
Quote (xGurke @ Jul 5 2013 12:08pm)
ha egy játékkal kettőnél több ember játszik, akkor topic kell neki

lassan jöhet a pasziánsz, aknakereső etc topic


lolnak is van topicja, pedig az ilyen aknakeresö alatti szint
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 5 2013 06:09am
Quote (sylke @ Jul 5 2013 12:08pm)
lolnak is van topicja, pedig az ilyen aknakeresö alatti szint


dotánál még mindig jobb, az a szomorú

inb4 nem
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 5 2013 06:10am
Quote (xGurke @ 5 Jul 2013 14:09)
dotánál még mindig jobb, az a szomorú

inb4 nem


de
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 5 2013 06:11am
Quote (xGurke @ Jul 5 2013 12:09pm)
dotánál még mindig jobb, az a szomorú

inb4 nem


ez olyan, mintha azt mondanád hogy tassassin sokkal viccesebb, mint nerz
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 5 2013 06:13am
Quote (xGurke @ 5 Jul 2013 14:08)
ha egy játékkal kettőnél több ember játszik, akkor topic kell neki

lassan jöhet a pasziánsz, aknakereső etc topic


Qsolya csak

Wownak is van topikja, pedig azzal jo, ha 2 ember jatszik aktivan
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 5 2013 06:15am
Quote (bajcli @ Jul 5 2013 12:13pm)
Qsolya csak

Wownak is van topikja, pedig azzal jo, ha 2 ember jatszik aktivan


én wowozok aktívan, csak törtön, úgyhogy nem szemetelek a topicba

Quote (sylke @ Jul 5 2013 12:11pm)
ez olyan, mintha azt mondanád hogy tassassin sokkal viccesebb, mint nerz


vagy mintha azt mondanád, hogy a dota 1 jobb mint a dota 2

mondjuk szerintem jobb, lel

This post was edited by xGurke on Jul 5 2013 06:16am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 5 2013 06:19am
Quote (xGurke @ 5 Jul 2013 14:15)
én wowozok aktívan, csak törtön, úgyhogy nem szemetelek a topicba



vagy mintha azt mondanád, hogy a dota 1 jobb mint a dota 2

mondjuk szerintem jobb, lel


Szemetelhetnel, szeretek wow related szarsagokat olvasni

/E cp irja meg, tud-e a logitech gamepadjevel d-paddel atlosan ugralni, vagy analog kar kell hozza

This post was edited by bajcli on Jul 5 2013 06:20am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101125Next
Add Reply New Topic New Poll