d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > This Is Madness! > The Star Wars Character Torunament
Prev1789
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 05:19am
Quote (josheide @ Apr 8 2013 11:16am)
Most 26 evesen komolyan erre akarod alapozni az eleted? Ebbol max parszaz forintot kereshetnel imo.


még négyesen láttam egy képet a számlájáról a gyereknek $900 keresett ezzel a google dologgal egy honapban
és gondolom nem athenewins volt az a 600k subscriberjével

más dolgot nem látok amit szívesen csinálnék ebben a mocsok világban.. már kiábrándultam belőle

$250 a rezsi itt max, szóval egy $300-350 is ellennék, ha majd annyit kitudnék termelni belőle havonta :c
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 05:28am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 12:19)
még négyesen láttam egy képet a számlájáról a gyereknek $900 keresett ezzel a google dologgal egy honapban
és gondolom nem athenewins volt az a 600k subscriberjével

más dolgot nem látok amit szívesen csinálnék ebben a mocsok világban.. már kiábrándultam belőle

$250 a rezsi itt max, szóval egy $300-350 is ellennék, ha majd annyit kitudnék termelni belőle havonta :c


A forumos dolgaid alapjan sajnos egyaltalan nem vagy szorakoztato vagy eleg intelligens ehhez. De sok szerencset es en tevedjek.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 8 2013 05:35am
mi a faszt olvastam végig
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Apr 9 2013 10:27am
Yoda
The winner, he is.

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 9 2013 11:09am
nagyon izgalmas volt
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 9 2013 11:19am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 13:11)
nincs jó gépem, hogy élvezhetően mutassak be/játszhassak játékokkal
szóval másmilyen videókat kell csinálnom

ilyenre gondoltam pl :XD(ennek a gyereknek is van 80k subscriberje és ráadásul csak magyarul tölt fel)
http://www.youtube.com/watch?v=siO1hzeaFUg

vagy valami aranyos kutyás videók
vagy cigánykereket hányok, bukfencezek


:DDDDDDDDD

nagyobb az eselyed, ha blogot vezetsz a nyomorusagodrol. az uj emberek talan meg meg is fognak sajnalni, hogy mekkora szerencsetlen vagy.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 11:23am
Quote (ecneB @ Apr 9 2013 05:19pm)
:DDDDDDDDD

nagyobb az eselyed, ha blogot vezetsz a nyomorusagodrol. az uj emberek talan meg meg is fognak sajnalni, hogy mekkora szerencsetlen vagy.


bántsál persze
az segít
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 9 2013 11:23am
Quote (Senee @ 9 Apr 2013 19:23)
bántsál persze
az segít


realizmus, okj
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789
Add Reply New Topic New Poll