d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1789101130Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 14 2013 05:07am
nekünk francia autóink vannak/voltak
most egy 2003-as 1.9 dci laguna meg egy 1.6 dci megane 3

mind2-t nagyon szeretem
elég rendszeresen karban vannak tartva meg nincsenek is szarrá hajtva (a lagunában 145k van), így nincs és nem is volt eddig velük semmi komolyabb bajunk

ezek mellett apám céges autója egy 2009-es 2.0 tdi renault laguna (150 le, nagyon durvan megy :D )
250k van benne, földutakon is volt hajtva, es mar elegge szarra van menve szegeny (automata kézifék baszakszik, szetesett az elso tengely, ilyenek :D meg aprobb elektronikai hibak)
pedig az is rendszeresen karban volt tartva

szóval lehet van alapja a francia autó gyűlöletnek, de normális használat mellett ki lehet küszöbölni
arról a kényelemről amit egy francia autó nyújt viszont nem mondanék le
egy wv golf a megane-hoz képest fapadosnak tűnik belülről

(szerintem amúgy a megane 3 kibaszott nagy win lett, rohadt jó autó és az 1.6 tdi annyira jól viszi hogy hihetetlen)

nem igazán ontopic, de mivel olyan sokan ócsárolják a francia autókat gondoltam hozzászólok én is
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 14 2013 05:09am
Quote (Flutter @ Mar 14 2013 12:07pm)
nekünk francia autóink vannak/voltak
most egy 2003-as 1.9 dci laguna meg egy 1.6 dci megane 3

mind2-t nagyon szeretem
elég rendszeresen karban vannak tartva meg nincsenek is szarrá hajtva (a lagunában 145k van), így nincs és nem is volt eddig velük semmi komolyabb bajunk

ezek mellett apám céges autója egy 2009-es 2.0 tdi renault laguna (150 le, nagyon durvan megy :D )
250k van benne, földutakon is volt hajtva, es mar elegge szarra van menve szegeny (automata kézifék baszakszik, szetesett az elso tengely, ilyenek :D meg aprobb elektronikai hibak)
pedig az is rendszeresen karban volt tartva

szóval lehet van alapja a francia autó gyűlöletnek, de normális használat mellett ki lehet küszöbölni
arról a kényelemről amit egy francia autó nyújt viszont nem mondanék le
egy wv golf a megane-hoz képest fapadosnak tűnik belülről

(szerintem amúgy a megane 3 kibaszott nagy win lett, rohadt jó autó és az 1.6 tdi annyira jól viszi hogy hihetetlen)

nem igazán ontopic, de mivel olyan sokan ócsárolják a francia autókat gondoltam hozzászólok én is


De azért ha sok zsém lenne, rohadtul vennék egy 7es golfot, és életem végéig furkiznék vele
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 14 2013 05:10am
Quote (Vismajor @ 14 Mar 2013 12:09)
De azért ha sok zsém lenne, rohadtul vennék egy 7es golfot, és életem végéig furkiznék vele


ha rohadt sok zsém lenne nem 7es golfot vennék...
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 14 2013 05:13am
Quote (Vismajor @ 14 Mar 2013 12:09)
De azért ha sok zsém lenne, rohadtul vennék egy 7es golfot, és életem végéig furkiznék vele


én ha kurva sok pénzem lenne, vennék 3-4 millióért egy használt Lancia Thesist ha meg beokádik benne valami komoly, vennék egy másikat. annál szebb autó szerintem kevés van.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 14 2013 05:13am
Quote (Inakwo @ Mar 14 2013 12:10pm)
ha rohadt sok zsém lenne nem 7es golfot vennék...


mondjuk relatív mi a sok, nekem az 5 mill számít soknak :D
de a golf7 nagyon need
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 14 2013 05:14am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 14 2013 12:13pm)
én ha kurva sok pénzem lenne, vennék 3-4 millióért egy használt Lancia Thesist ha meg beokádik benne valami komoly, vennék egy másikat. annál szebb autó szerintem kevés van.


olyan mint egy bentley lol
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 14 2013 05:15am
Quote (Flutter @ Mar 14 2013 12:14pm)
olyan mint egy bentley lol


csak sokkal jobb :D
Amúgy ez tipikus ízlések és pofonok, nekem rohadtul nem kéne
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 14 2013 05:18am
nekem amúgy külsőre a volvok tetszenek nagyon, de sose vezettem egyet se es nem is ismerek olyat akinek lenne

egy v40ert vagy s60ert odaadnám a fél tüdőmet
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 14 2013 05:26am
Quote (Flutter @ Mar 14 2013 12:18pm)
nekem amúgy külsőre a volvok tetszenek nagyon, de sose vezettem egyet se es nem is ismerek olyat akinek lenne

egy v40ert vagy s60ert odaadnám a fél tüdőmet


v40ért nem csaka tüdődet adnád oda, hidd el
imean a pénzátrcádat, házadat, lányod veséjét, sajátod, etc


Amúgy patrik apjának S80asa van, nagyon sekszi

This post was edited by Vismajor on Mar 14 2013 05:27am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 06:17am
Quote (bbaallaaggee @ 14 Mar 2013 12:36)
kurva alacsony az orra, arra készülj, hogy havonta fogsz rendszámtáblatartó keretet venni, mert mindenhol leakad


Akkor viszont nn, meheszkedeskor, ugyan nem epic veszesek, de foldutakra is be kell menni, ahol viszont szivas lenne az alacsony orr. :C

Amugy, ha a keret nem 1,5-nel zarodna, akkor biztos valami jo kis Pickup-terepjaro kombot valasztanek erre a celra, egyebkent furikazosnak meg fasztudja, valami random 2 uleses, kicsi es gyors autot, ofc mind a kettot korrekt fogyasztassal. ^^

This post was edited by Baleee on Mar 14 2013 06:20am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101130Next
Add Reply New Topic New Poll