nekünk francia autóink vannak/voltak
most egy 2003-as 1.9 dci laguna meg egy 1.6 dci megane 3
mind2-t nagyon szeretem
elég rendszeresen karban vannak tartva meg nincsenek is szarrá hajtva (a lagunában 145k van), így nincs és nem is volt eddig velük semmi komolyabb bajunk
ezek mellett apám céges autója egy 2009-es 2.0 tdi renault laguna (150 le, nagyon durvan megy

)
250k van benne, földutakon is volt hajtva, es mar elegge szarra van menve szegeny (automata kézifék baszakszik, szetesett az elso tengely, ilyenek

meg aprobb elektronikai hibak)
pedig az is rendszeresen karban volt tartva
szóval lehet van alapja a francia autó gyűlöletnek, de normális használat mellett ki lehet küszöbölni
arról a kényelemről amit egy francia autó nyújt viszont nem mondanék le
egy wv golf a megane-hoz képest fapadosnak tűnik belülről
(szerintem amúgy a megane 3 kibaszott nagy win lett, rohadt jó autó és az 1.6 tdi annyira jól viszi hogy hihetetlen)
nem igazán ontopic, de mivel olyan sokan ócsárolják a francia autókat gondoltam hozzászólok én is