d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quake Live Topic > Aka Nyariruha Blogol Neha
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 9 2012 10:40am
Kicsi ákos majdnem megnyerte a mai 100+ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ nyereményt. :C
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 9 2012 11:15am
Quote (Smat @ 9 Dec 2012 17:40)
Kicsi ákos majdnem megnyerte a mai 100+ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ nyereményt. :C


ja, aki ellen kiestem (cypher) kb a legjobb 1v1 jatekos raphaval karoltve ql kezdete-q3 vege ota :~)
de igazabol mar annak is tok orultem, hogy az elso ellenfelemet megvertem, nem szamitottam ra
majd feltoltom oket lehet youtubera ejjel
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 9 2012 11:38am
Quote (SummertimeClothes @ 9 Dec 2012 17:15)
ja, aki ellen kiestem (cypher) kb a legjobb 1v1 jatekos raphaval karoltve ql kezdete-q3 vege ota :~)
de igazabol mar annak is tok orultem, hogy az elso ellenfelemet megvertem, nem szamitottam ra
majd feltoltom oket lehet youtubera ejjel


Tudom, büszke vagyok rád. :~)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 9 2012 12:04pm
Quote (Smat @ Dec 9 2012 05:40pm)
Kicsi ákos majdnem megnyerte a mai 100+ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ nyereményt. :C


te homokos vagy?
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 9 2012 12:06pm
Quote (SummertimeClothes @ 9 Dec 2012 18:15)
ja, aki ellen kiestem (cypher) kb a legjobb 1v1 jatekos raphaval karoltve ql kezdete-q3 vege ota :~)
de igazabol mar annak is tok orultem, hogy az elso ellenfelemet megvertem, nem szamitottam ra
majd feltoltom oket lehet youtubera ejjel


na most hogy már játszottam ezzel, így már érdekelne is:D
szóval várom a videókat!
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 9 2012 12:19pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 Dec 2012 22:49)
http://i.imgur.com/kHs6z.jpg
http://i.imgur.com/uT26L.jpg
hunsub status: rape'd ;)


ilyet en is akarok :(
grat ákosnak!!
Member
Posts: 14,322
Joined: Nov 5 2006
Gold: 286.72
Dec 9 2012 01:14pm
azt tudja vki milyen időközönként törlik az accountokat? mert most néztem meg szerintem volt már vagy fél de lehet 1 éve is hogy beléptem utoljára és nem él már az email címem
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 9 2012 01:17pm
Quote (Intel @ Dec 9 2012 08:14pm)
azt tudja vki milyen időközönként törlik az accountokat? mert most néztem meg szerintem volt már vagy fél de lehet 1 éve is hogy beléptem utoljára és nem él már az email címem


a 2éves acc sem él, garantálom xd
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 10 2012 12:50am

valamiert csak elso 8 perc renderelodott ki, nem csekkoltam mielott feltoltottem volna :<
ja nvm, forfeitelt xd

http://youtu.be/bSxowDMwP4Q
ebbol persze megvan az egesz, kb annyi latszik, hogy berapelnek, o povja erdekesebb lenne

This post was edited by SummertimeClothes on Dec 10 2012 12:52am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 10 2012 03:31am
Quote (SummertimeClothes @ Dec 10 2012 07:50am)
http://www.youtube.com/watch?v=DFqIT3TPdg8
valamiert csak elso 8 perc renderelodott ki, nem csekkoltam mielott feltoltottem volna :<
ja nvm, forfeitelt xd

http://youtu.be/bSxowDMwP4Q
ebbol persze megvan az egesz, kb annyi latszik, hogy berapelnek, o povja erdekesebb lenne


álat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll