Quote (Senee @ Sep 19 2012 10:34pm)
hát mondjuk ezért nem is mennék a pázmányra a hittudományi karra.
ha miniszterelnök lennék, lehet meg is szüntetném
elég ha történelem beszél a régi korokról, hogy mikor-hogyan próbálták visszaszorítani a bűnözést és hogy ez a visszaszorító erőt biztosító intézmény hogy vált maga is velejéig bűnössé
ez filozófia, nem kell ehhez hittudományi karra menned
de inkább olvasnál utána, mielőtt hülyeségeket írsz
Quote (Senee @ Sep 19 2012 10:41pm)
http://4.imgland.net/q0E9Oq3.png
Az egész egy faszásg :DXD:XD nem is tudom minek hoztam létre a topciot
Első ránézésre érdekesnek tűnt a téma
az anyag is meg isten is bekaphatja a faszom
meg ti is
amúgy teljesen értelmetlen volt, mint minden komolyabb témával foglalkozó dolog a subon
mégis minek? hogy meggyőzzük egymást? lehetetlen
ezek még csak nem is a saját gondolataink
This post was edited by A122 on Sep 19 2012 03:43pm