Quote (Smat @ 11 Sep 2012 08:04)
WAT
Add ide akkor a medi taget és majd rendetbaszok én itt helyetted. ^^
Also, legalább egy kibaszott suspi kijár azért amit írt ez a majom(inb4 +10% meg 21387217831283 órányi susp).
nem ertem miert jarsz ide, komolyan
igy probalsz neha beolvadni regi memekkel meg szar viccespostokkal, aztan most hogy mar egy ideje senki nem kuldott el kulonosebben anyadba, provokalsz 24 7, de utanna le se allsz flamelni, csak futsz a report systemhez
