d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Munkad Gombockak
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 10 2012 04:02pm
mekprogramozok dolgokat (atm napi 3-5k+ unique login :P ) + szerzetest szintezek + elte

Quote (Smat @ 10 Sep 2012 22:02)
Óra v alkalomra szoktak inkább többet kérni?
Én egyetlen egyszer voltam magántanárnál, elég is volt, inkább maradok buta fasz !



The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!


Te meg talán ne kezdeményezz/kötözködj, csak nekem csinálsz plusz munkát és bukom az ikszpét
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 10 2012 04:04pm
Quote (Anarkin @ 11 Sep 2012 00:02)
mekprogramozok dolgokat (atm napi 3-5k+ unique login :P ) + szerzetest szintezek + elte



Te meg talán ne kezdeményezz/kötözködj, csak nekem csinálsz plusz munkát és bukom az ikszpét


wat
toled kernek approveot kerdeses esetekben vagy csak ilyen szorgos vagy?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 10 2012 09:48pm
Ami epp van, angolt tanitok, kutyat setaltatok, tolmacskodok, ja meg fixen a sulinak dolgozok de mivel most epp NYban vagyok itt nem dolgozhatok hivatalosan penzert a vizum miatt. Nyaron meg mszp gyakornok vagyok.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 10 2012 11:20pm
árazok
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 11 2012 12:04am
Quote (Anarkin @ 10 Sep 2012 22:02)
mekprogramozok dolgokat (atm napi 3-5k+ unique login :P ) + szerzetest szintezek + elte



Te meg talán ne kezdeményezz/kötözködj, csak nekem csinálsz plusz munkát és bukom az ikszpét


WAT
Add ide akkor a medi taget és majd rendetbaszok én itt helyetted. ^^
Also, legalább egy kibaszott suspi kijár azért amit írt ez a majom(inb4 +10% meg 21387217831283 órányi susp).
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 11 2012 12:16am
Quote (Smat @ 11 Sep 2012 08:04)
WAT
Add ide akkor a medi taget és majd rendetbaszok én itt helyetted. ^^
Also, legalább egy kibaszott suspi kijár azért amit írt ez a majom(inb4 +10% meg 21387217831283 órányi susp).


nem ertem miert jarsz ide, komolyan
igy probalsz neha beolvadni regi memekkel meg szar viccespostokkal, aztan most hogy mar egy ideje senki nem kuldott el kulonosebben anyadba, provokalsz 24 7, de utanna le se allsz flamelni, csak futsz a report systemhez
:wacko:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 11 2012 12:18am
Quote (SummertimeClothes @ 11 Sep 2012 06:16)
nem ertem miert jarsz ide, komolyan
igy probalsz neha beolvadni regi memekkel meg szar viccespostokkal, aztan most hogy mar egy ideje senki nem kuldott el kulonosebben anyadba, provokalsz 24 7, de utanna le se allsz flamelni, csak futsz a report systemhez
:wacko:


Lol?
Mutasd már meg hogy amit írtam abban mi volt a vérlázítóan provokáló pls.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 11 2012 12:20am
Quote (Smat @ 11 Sep 2012 08:18)
Lol?
Mutasd már meg hogy amit írtam abban mi volt a vérlázítóan provokáló pls.


>implikalod, hogy szar ahhoz az angolja, hogy akar kicsit is haladobb szinten tanitsa, NEM UGY MINT EGYESEKNEK wink.gif
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 11 2012 12:22am
Quote (SummertimeClothes @ 11 Sep 2012 06:20)
>implikalod, hogy szar ahhoz az angolja, hogy akar kicsit is haladobb szinten tanitsa, NEM UGY MINT EGYESEKNEK wink.gif


Hát ezért bizony le kell tolvaj cigányozni mindenkit, meg elküldeni a halál faszára. Grat.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 11 2012 12:51am
Him prosti vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll