d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1789101178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 9 2012 04:43pm
Quote (farki @ Aug 9 2012 11:37pm)
nos, jó game lesz ez szerintem
necro az elég nice, de utolsó fél órában kezdtem egy mesmert, az sokkal jobban bejött
world vs world pvp-be is benéztem, de nem sikerült hirtelen feldolgoznom:D


válaszolj a gyúrós topikba
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Aug 9 2012 06:38pm
Quote (farki @ Aug 9 2012 08:22pm)
miért nem preordereled?
3 nappal előbb kezdhetsz el játszani


hát a végén az lesz

Quote (fahrii @ Aug 9 2012 08:31pm)
én megvárom a véleményeket róla
engem még el tud csábítani, bár nem valószínű...
itt van nekem a D3, BF3, CS:GO


hát amit eddig láttam/olvastam róla annak alapján nem lesz rossz..D3 meg vhogy nekem nem jön be sajnos..több mint 10 év alatt ezt rakták össze és ez nekem vhogy kevés emellett a botok/AH bot/ID bug és társai alapból zavarnak szal nem éri meg gamelni vele
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 10 2012 03:50am
We will be conducting a Stress Test on Friday, August 10 from 4:00 PM PACIFIC Time to 8:00 PM PACIFIC Time.

REMEMBER: We will be actively working on the game during the event, so you might experience connectivity problems or discover features that are not working as designed. Any issues you experience are a result of the rigorous conditions of
the stress test, and are in no way representative of the state of the game at launch. By participating in this stress test, you’re helping us make Guild Wars 2 a better game. Thanks for your cooperation—we’ll see you in-game!

Additional notes:

* Stress Tests are open to those who have PRE-PURCHASED the game.

* Characters will not be wiped for tomorrow's Stress Test.



jeeeööö
tolhatom tovább a mesmert!
csináltam pár shotot tegnapról:
http://imgur.com/a/23eR5

edit: ja hogy ez éjfél után, akkor nem fogom tudni tolni :'(

This post was edited by farki on Aug 10 2012 03:54am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 10 2012 12:15pm
Quote (farki @ Aug 10 2012 10:50am)
We will be conducting a Stress Test on Friday, August 10 from 4:00 PM PACIFIC Time to 8:00 PM PACIFIC Time.

REMEMBER: We will be actively working on the game during the event, so you might experience connectivity problems or discover features that are not working as designed. Any issues you experience are a result of the rigorous conditions of
the stress test, and are in no way representative of the state of the game at launch. By participating in this stress test, you’re helping us make Guild Wars 2 a better game. Thanks for your cooperation—we’ll see you in-game!

Additional notes:

* Stress Tests are open to those who have PRE-PURCHASED the game.

* Characters will not be wiped for tomorrow's Stress Test.



jeeeööö
tolhatom tovább a mesmert!
csináltam pár shotot tegnapról:
http://imgur.com/a/23eR5

edit: ja hogy ez éjfél után, akkor nem fogom tudni tolni :'(


fu, akkor értelmesen kellett volna játszani, fos
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 12 2012 04:12am
7 óra múlva stress test megint!
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 14 2012 03:26pm
és ismét 1 stress test :D
We will be conducting a stress test tomorrow Wednesday, August 15 from 12:00 Noon PACIFIC Time to 4:00 PM PACIFIC Time.

a múltkori is már tök para volt
20:00-kor lehetett loginolni
20:00:33-kor benn voltam és a teszt végéig ki se dobott, lagmentes volt az egész

jobban felkészülnek a releasere mint a blizz, az biztos :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 14 2012 03:29pm
Quote (farki @ 14 Aug 2012 23:26)
és ismét 1 stress test :D
We will be conducting a stress test tomorrow Wednesday, August 15 from 12:00 Noon PACIFIC Time to 4:00 PM PACIFIC Time.

a múltkori is már tök para volt
20:00-kor lehetett loginolni
20:00:33-kor benn voltam és a teszt végéig ki se dobott, lagmentes volt az egész

jobban felkészülnek a releasere mint a blizz, az biztos :D


mondjuk tökmindegy, ha úgyis tizedannyi player lesz releasekor...
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 14 2012 03:33pm
Quote (bajcli @ 14 Aug 2012 22:29)
mondjuk tökmindegy, ha úgyis tizedannyi player lesz releasekor...


nem tökmindegy, mert a legelsőnél ha jól rémlik kellett várni 1 órát a kihirdetett időponthoz képest, mire be lehetett loginolni, s csomószor ki is dobott még utána
a legutóbbi meg teljesen problémamentes volt

amúgy véleményem szerint gecisok player van
ofc nem annyira, mint d3-nál

This post was edited by farki on Aug 14 2012 03:33pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 14 2012 03:38pm
Quote (farki @ 14 Aug 2012 23:33)
nem tökmindegy, mert a legelsőnél ha jól rémlik kellett várni 1 órát a kihirdetett időponthoz képest, mire be lehetett loginolni, s csomószor ki is dobott még utána
a legutóbbi meg teljesen problémamentes volt

amúgy véleményem szerint gecisok player van
ofc nem annyira, mint d3-nál


amúgy eléggé unrelated, de blizzről pl azt olvastam, hogy le is szarják ezeket a stresszteszteket, mert úgyis tudják, hogy a login szerverjeik kevesek egy-egy új wowkieghez vagy d3-hoz
viszont mivel iylen event kb mittudomén évente-kétévente egy darab van, ezért fölöslegesnek tartják, hogy bővítsék őket/újakat vegyenek, mert az idő maradék 99.9%-ában meg simán bírják.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 14 2012 03:45pm
Quote (bajcli @ 14 Aug 2012 22:38)
amúgy eléggé unrelated, de blizzről pl azt olvastam, hogy le is szarják ezeket a stresszteszteket, mert úgyis tudják, hogy a login szerverjeik kevesek egy-egy új wowkieghez vagy d3-hoz
viszont mivel iylen event kb mittudomén évente-kétévente egy darab van, ezért fölöslegesnek tartják, hogy bővítsék őket/újakat vegyenek, mert az idő maradék 99.9%-ában meg simán bírják.


ebben van igazság, a neptunosok is ugyanezt mondják
4 napon nem működik normálisan (2x tárgyfelvétel, 2x vizsga), az év többi napján viszont kifogástalanul megy
az embernek mégis az a benyomása, hogy mekkora ótvar szar, mert pont akkor nem működik, amikor a legfontosabb lenne
ráadásul d3-nál ha jól rémlik vagy 1-2 hétig nem lehetett normálisan játszani ilyen 4 óránál többet egy huzamban (az AH-t meg se említsük, az még a mai napig bugos), s ez az egyik fő oka, hogy pl. amazonon 2 csillagot kapott az 5-ből a d3
aztán most még meg is haxolták a blizzt

nagyon nem tesz jót ez a reputationnek, szerintem megérné ilyenkor ideiglenesen + szervereket bérelni, vagy valami.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101178Next
Add Reply New Topic New Poll