Quote (bajcli @ 14 Aug 2012 22:38)
amúgy eléggé unrelated, de blizzről pl azt olvastam, hogy le is szarják ezeket a stresszteszteket, mert úgyis tudják, hogy a login szerverjeik kevesek egy-egy új wowkieghez vagy d3-hoz
viszont mivel iylen event kb mittudomén évente-kétévente egy darab van, ezért fölöslegesnek tartják, hogy bővítsék őket/újakat vegyenek, mert az idő maradék 99.9%-ában meg simán bírják.
ebben van igazság, a neptunosok is ugyanezt mondják
4 napon nem működik normálisan (2x tárgyfelvétel, 2x vizsga), az év többi napján viszont kifogástalanul megy
az embernek mégis az a benyomása, hogy mekkora ótvar szar, mert pont akkor nem működik, amikor a legfontosabb lenne
ráadásul d3-nál ha jól rémlik vagy 1-2 hétig nem lehetett normálisan játszani ilyen 4 óránál többet egy huzamban (az AH-t meg se említsük, az még a mai napig bugos), s ez az egyik fő oka, hogy pl. amazonon 2 csillagot kapott az 5-ből a d3
aztán most még meg is haxolták a blizzt
nagyon nem tesz jót ez a reputationnek, szerintem megérné ilyenkor ideiglenesen + szervereket bérelni, vagy valami.