Quote (cowding @ 27 Apr 2012 18:25)
naa elolvastam
sátrat tudok adni, van 2x2 meg 1x6 személyes, de csak egyet tudok levinni szóval ha többre van igény azt más cipeli pestről
vizipipát vállalom, igyekszek csövet vinni hozzá
a bográcshoz idén nem nyúlok
ha van igény akkor viszek gyógynövényeket
Ja a cső nem ártana idén :DDD
Gyógynövény kéne egy nagyobb adag mert itt a sivatagban semmi nem terem meg.