d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton Round 2 > Sose Lehet Elég Korán Elkezdeni...
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 27 2012 08:29am
en kerek bocsanatot h nem nyomultam
sztem tok rendesen mondtam h mennek ha van igeny ram
ennyi
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 27 2012 08:33am
Quote (GoreKnight9 @ 27 Apr 2012 15:29)
en kerek bocsanatot h nem nyomultam
sztem tok rendesen mondtam h mennek ha van igeny ram
ennyi


megbocsátunk, de el nem felejtjük.

még 7

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 27 2012 08:33am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 27 2012 10:12am
1. megyek
2. pill olvasom a topicot
3. ha eddig még nem, akkor postold mert nekem nincs meg és lementeném :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 27 2012 10:12am
Quote (cowding @ 27 Apr 2012 18:12)
1. megyek
2. pill olvasom a topicot
3. ha eddig még nem, akkor postold mert nekem nincs meg és lementeném :D


i approve this, igazából lehetett volna ez a nyitópostban is : DD
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 27 2012 10:25am
naa elolvastam
sátrat tudok adni, van 2x2 meg 1x6 személyes, de csak egyet tudok levinni szóval ha többre van igény azt más cipeli pestről
vizipipát vállalom, igyekszek csövet vinni hozzá
a bográcshoz idén nem nyúlok
ha van igény akkor viszek gyógynövényeket
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 27 2012 10:37am
Quote (cowding @ 27 Apr 2012 18:25)
naa elolvastam
sátrat tudok adni, van 2x2 meg 1x6 személyes, de csak egyet tudok levinni szóval ha többre van igény azt más cipeli pestről
vizipipát vállalom, igyekszek csövet vinni hozzá
a bográcshoz idén nem nyúlok
ha van igény akkor viszek gyógynövényeket



Ja a cső nem ártana idén :DDD
Gyógynövény kéne egy nagyobb adag mert itt a sivatagban semmi nem terem meg.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 27 2012 10:50am
Quote (josheide @ Apr 27 2012 04:37pm)
Ja a cső nem ártana idén :DDD
Gyógynövény kéne egy nagyobb adag mert itt a sivatagban semmi nem terem meg.


nem kéne sokat mászkálnod arrafelé, hogy betudj szerezni valamennyit ;D

This post was edited by AngryBug on Apr 27 2012 10:51am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 27 2012 10:51am
Quote (AngryBug @ 27 Apr 2012 18:50)
nem kéne sokat mászkálnod arrafelé, hogy betudj szerezni valamennyit ;D


Szárazabb ez a hely, mint hinnéd.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 27 2012 10:54am
Quote (AngryBug @ 27 Apr 2012 18:50)
nem kéne sokat mászkálnod arrafelé, hogy betudj szerezni valamennyit ;D


csak aztán nehogy az legyen majd mint legutóbb bug:DD
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 27 2012 10:58am
egyelőre 80%os dodge eséllyel ideírom hogy talán, aztán majd lehet 2nappal előtte kitalálom hogy megyek vagy se ^^ sok fesztivál, meló, meg ilyesmi lesz a nyáron, nem tudom még mi fér bele :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll