Quote (TouchCow @ Dec 17 2011 01:18am)
Elég vicces, hogy DIR és a legit pvpt egy postban említed.
Ki nem szarja le a magyar d2 pvpt, látom még mindig nem fogtad fel, amit az előző postban magyaráztam. A madarammal értelmesebben lehet beszélni, mint veled.
Képzeld, a magyar pvp d2-ben már régóta halott, gratulálunk, hogy sikerült végre észrevenned. Szűkebb körökbe keresgélj embereket (pl. eupvp), vagy menj a duel-duell-duelll gamekbe, vagy op duel, de húzz már innen te szerencsétlen, mert mindenki leszarja a random pvpseket, akik erre verik magukat. (lásd diren meg kajnin is csak röhögni tudunk).
De úgy érzem, hogy megint feleslegesen írtam neked, downkórosokkal nem kéne társalognom.
csak mert rendes vagyok lefordítom a postot a nyelvezetedre
DERPA HERPA DERP HURR DERPA DURR xD xD
http://1.imgland.net/EeqTn.png
az tényleg szűkebb