Quote (Vismajor @ 1 Dec 2011 20:58)
Amúgy nem tudom mit szeretek, szeretnek az emberek az alvásban, az első 20 perc gecijó, amikor fáradtan bebújsz az ágyba, elalszol, nem érzel lófaszt se, felébredsz, ha nem ébresztőre, akkor fáj mindened a gecisok fekvéstől, ha ébresztőre, akkor kurvaanyádnemakarokfelkelni, és jó szar 20 perced van
mindezt megfűszerezve álommal ami ébresztőnél ocsmányfos hogy félbeszakad, normál esetben meg nem enged felkelni, mert visszalszol, hogy folytatódjon az álmod
DE AZÉRT GECIRE SZERETEK ALUDNI :DDDDDDDD
imádok álmodni,kb ez az egyetlen dolog amit szeretek az alvásban,mindegy,h rémálom vagy valami jó dolog
lucid dreaming-et kéne megtanulnom