Quote (diablowebstar7 @ 2 May 2012 20:25)
2 guild társamat is kisorsolták, de ők rá is szolgáltak

félre ne érts, mert ugyan úgy megcsináltad az 1 mq-t, mint más csak hát nagyon kilóg a lóláb az 1 mq-val
Hát ezt most akarva akaratlanul is sikerül félreértenem.
Ugyan úgy játszom / játszottam ezt a játékot mint a guild társaid, bár lehet hogy nem annyira aktívan, de én is megforgattam már nem kevés ezer forum goldot benne.
Ja, és azt azért tegyük hozzá hogy ez a Raffle pontosan azért lett kitalálva hogy a rég nem játszó egyéneket is visszacsábítsa a játékhoz.
This post was edited by Namechange on May 2 2012 12:38pm