d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
Apr 27 2012 09:34am
Quote (Namechange @ 27 Apr 2012 17:07)
-_-  17:06 You have gained a rank in club proficiency. (Rank: 1)

Egyedül miért nem tudok Questet csinálni?


maze questet tudsz
pinch, shaman, ambush 5-6-9 eps valszeg azonnal behalnál

hc-ról meg nem beszélve...
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 1 2012 08:14am
Quote (diablowebstar7 @ 27 Apr 2012 17:34)
maze questet tudsz
pinch, shaman, ambush 5-6-9 eps valszeg azonnal behalnál

hc-ról meg nem beszélve...


Ty. :)

Btw 213 pass samura. 1/1 ebben a szezonban, nem nagyon erőltettem meg magam. :P

Ez a stok3d gyerek meg elmehet a...


Mondjuk ez még semmi a többi cuccához képest. :D

This post was edited by Namechange on May 1 2012 08:15am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 2 2012 10:39am
Wed May 02 2012 17:12:06 GMT+0200 (Közép-európai nyári idő ) Received 250.00 (8,073.90 -> 8,323.90) from Paparick (21,271.79 -> 21,021.79) MQ Raffle #1

weheheh! :evil:

Ontopic: ez az Ls item sale upgrade mocskosul jó!
Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
May 2 2012 12:25pm
Quote (Namechange @ 2 May 2012 18:39)
Wed May 02 2012 17:12:06 GMT+0200 (Közép-európai nyári idő ) Received 250.00 (8,073.90 -> 8,323.90) from Paparick (21,271.79 -> 21,021.79) MQ Raffle #1

weheheh!  :evil:

Ontopic: ez az Ls item sale upgrade mocskosul jó!


2 guild társamat is kisorsolták, de ők rá is szolgáltak :)
félre ne érts, mert ugyan úgy megcsináltad az 1 mq-t, mint más csak hát nagyon kilóg a lóláb az 1 mq-val
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 2 2012 12:29pm
Quote (diablowebstar7 @ 2 May 2012 20:25)
2 guild társamat is kisorsolták, de ők rá is szolgáltak :)
félre ne érts, mert ugyan úgy megcsináltad az 1 mq-t, mint más csak hát nagyon kilóg a lóláb az 1 mq-val


Hát ezt most akarva akaratlanul is sikerül félreértenem.
Ugyan úgy játszom / játszottam ezt a játékot mint a guild társaid, bár lehet hogy nem annyira aktívan, de én is megforgattam már nem kevés ezer forum goldot benne.

Ja, és azt azért tegyük hozzá hogy ez a Raffle pontosan azért lett kitalálva hogy a rég nem játszó egyéneket is visszacsábítsa a játékhoz.

This post was edited by Namechange on May 2 2012 12:38pm
Member
Posts: 59,984
Joined: Jul 10 2006
Gold: 7,863.56
Dec 9 2013 08:51am
Bumped by request :)
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 9 2013 08:58am
szar
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 9 2013 09:12am
Quote (NerfHydraDPS @ Dec 9 2013 03:58pm)
szar


Neked ilyenkor mi bajod van amúgy?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 9 2013 09:13am
Quote (Paparick @ 9 Dec 2013 15:51)
Bumped by request :)


wow, ty dude :P
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 9 2013 10:24am
ezt minek bumpolni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll