d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Legalize
Prev1789101113Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 06:41am
Quote (Inakwo @ 30 Sep 2011 14:40)
szerintem ez legyen a legkisebb gond
lassan már a levegő vételt is megadoztatják


most meg magad ellen beszélsz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 30 2011 06:45am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 30 2011 01:38pm)
de tök mindegy, mert aki akar, az így is füvezik, csak nem adózik utána


ez így azért pont hülyeség
inkább úgy lenne helyes, hogy így csak az füvezik aki akar
az hogy törvénytelen, annak van visszatartó hatása

de én úgy gondolom, hogy amíg az alkohol legális, addig a fűnek is annak kell lennie, sokkal kevésbé káros a szervezetre nézve
vagy ami nyílván a legjobb lenne, hogy senkise füvezzen meg igyon, de az teljesen lehetetlen lenne
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 06:46am
Quote (jarabekg @ 30 Sep 2011 14:45)
ez így azért pont hülyeség
inkább úgy lenne helyes, hogy így csak az füvezik aki akar
az hogy törvénytelen, annak van visszatartó hatása

de én úgy gondolom, hogy amíg az alkohol legális, addig a fűnek is annak kell lennie, sokkal kevésbé káros a szervezetre nézve
vagy ami nyílván a legjobb lenne, hogy senkise füvezzen meg igyon, de az teljesen lehetetlen lenne


mert ha legaláis lenne, akkor az is füvezne aki nem akar?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 30 2011 06:47am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2011 13:46)
mert ha legaláis lenne, akkor az is füvezne aki nem akar?


igen mert a kocsmában tolnák a spanglit te meg szívnád a füstöt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 30 2011 06:49am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Sep 30 2011 11:32am)
De ilyet senki nem tesz. Füvezés közben meg igenis simán beszáll valaki egy kocsiba... kicsit bebódulva/belassulva... A fenti példa is mutatja, hogy vannak akik simán vezetnek ilyen állapotban is. Mutass 1 embert, aki laptopozik vezetés közben. ^^

...és itt csak a te példád ellen érvelek, mert inb4 farokság volt, amit írtál, imo. :)


ittasan jóval többen vezetnek


Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 30 2011 01:46pm)
mert ha legaláis lenne, akkor az is füvezne aki nem akar?

szerintem sok olyan ember kipróbálná, aki egyébként nem

This post was edited by jarabekg on Sep 30 2011 06:50am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 06:50am
Quote (Inakwo @ 30 Sep 2011 14:47)
igen mert a kocsmában tolnák a spanglit te meg szívnád a füstöt


azért másodlagos füsttől nehéz betépni, de amúgy nyilván kellenének ehhez is olyan szabályozások, mint a cigihez
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 30 2011 06:55am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2011 13:50)
azért másodlagos füsttől nehéz betépni, de amúgy nyilván kellenének ehhez is olyan szabályozások, mint a cigihez


de nem is a betépésről van szo, hanem simán arrol hogy nem sima cigi füstöt szivsz szoval valamilyen szinten füvezel INGYEN!
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Sep 30 2011 08:57am
Quote (Inakwo @ 30 Sep 2011 14:37)
ezért nem kell általánositani mint már leirtam fentebb
persze te sem általánositottál szoval mind1

csak ne akarjuk egymást arrol meggyőzni hogy a fűnek semmi mellék illetve káros hatása nincs ezért nyugodtan legalizáljuk


te szerintem nagyon el vagy tévedve
az utóbbi postjaimban egy szóval nem mondtam, hogy nincs káros hatása és egészséges, csak azt mondom, hogy valaki attól, hogy rendszeresen tép nem _feltétlen_ lesz szar ember, nem húzza vissza az életben
károsságban meg egy kalap alá venném az alkohollal

azokat az embereket sem értem, akik lelőnék azokat, akik elszívnak egy jointot... az ilyen mértékű gyűlölethez(aminek 97%-ban nincs semmi valós oka), valami nagy kattantság kell az agyban.
ennyi erővel lelőnék mindenkit, aki bepiál, csak azért, mert agresszívabbá, vagy mert idiótává és gyerekessé válnak.

Quote (Inakwo @ 30 Sep 2011 14:47)
igen mert a kocsmában tolnák a spanglit te meg szívnád a füstöt


ahol legalizálva van, ott is külön kávézókban és/vagy hasonló helyeken szabad csak.
ebből is látszik, hogy milyen tájékozottan osztod a faszságaid.

This post was edited by TouchCow on Sep 30 2011 08:58am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 30 2011 09:04am
tehat ha elkezdek szivni, akkor egyenes uton milliomos leszek

ertem
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 30 2011 09:06am
Quote (TouchCow @ Sep 30 2011 04:57pm)

ahol legalizálva van, ott is külön kávézókban és/vagy hasonló helyeken szabad csak.
ebből is látszik, hogy milyen tájékozottan osztod a faszságaid.


igazából kb. sehol nem legális a fű,Hollandiában is dekriminalizálva van,vagyis ott is csak "megtűrik" a zöldet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101113Next
Closed New Topic New Poll