Quote (Inakwo @ 30 Sep 2011 14:37)
ezért nem kell általánositani mint már leirtam fentebb
persze te sem általánositottál szoval mind1
csak ne akarjuk egymást arrol meggyőzni hogy a fűnek semmi mellék illetve káros hatása nincs ezért nyugodtan legalizáljuk
te szerintem nagyon el vagy tévedve
az utóbbi postjaimban egy szóval nem mondtam, hogy nincs káros hatása és egészséges, csak azt mondom, hogy valaki attól, hogy rendszeresen tép nem _feltétlen_ lesz szar ember, nem húzza vissza az életben
károsságban meg egy kalap alá venném az alkohollal
azokat az embereket sem értem, akik lelőnék azokat, akik elszívnak egy jointot... az ilyen mértékű gyűlölethez(aminek 97%-ban nincs semmi valós oka), valami nagy kattantság kell az agyban.
ennyi erővel lelőnék mindenkit, aki bepiál, csak azért, mert agresszívabbá, vagy mert idiótává és gyerekessé válnak.
Quote (Inakwo @ 30 Sep 2011 14:47)
igen mert a kocsmában tolnák a spanglit te meg szívnád a füstöt
ahol legalizálva van, ott is külön kávézókban és/vagy hasonló helyeken szabad csak.
ebből is látszik, hogy milyen tájékozottan osztod a faszságaid.
This post was edited by TouchCow on Sep 30 2011 08:58am