d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Party Topic
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 21 2011 05:40am


itt ma megtalálható leszek, aki esetleg meg akar érinteni, vagy ilyesmi.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 21 2011 05:41am
Quote (Nerz8 @ May 21 2011 01:40pm)
http://online-cegkalauz.hu/proppy_resize.jpg

itt ma megtalálható leszek, aki esetleg meg akar érinteni, vagy ilyesmi.


le aka-
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 21 2011 05:42am
Quote (Saenchai @ 21 May 2011 12:41)
le aka-


bármikor :blush:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 21 2011 05:42am
Quote (Nerz8 @ 21 May 2011 13:40)
http://online-cegkalauz.hu/proppy_resize.jpg

itt ma megtalálható leszek, aki esetleg meg akar érinteni, vagy ilyesmi.


eddig nem terveztem, hogy mennék, de így meggondolom
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 21 2011 06:38am
juni 5. 20 éves leszek
iso ötletek hova mehetne egy nagyobb társaság
ha esetleg keco nem lesz.
piát lehessen bevinni
meg esetleg vízipipa :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 21 2011 06:44am
Quote (harcikacsa17 @ 21 May 2011 13:38)
juni 5. 20 éves leszek
iso ötletek hova mehetne egy nagyobb társaság
ha esetleg keco nem lesz.
piát lehessen bevinni
meg esetleg vízipipa :D


te 20 éves vagy? holy fuck
amúgy házibuli, szórakozóhelyre imo egyiket se lehet bevinni
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 21 2011 06:47am
Quote (harcikacsa17 @ 21 May 2011 14:38)
juni 5. 20 éves leszek
iso ötletek hova mehetne egy nagyobb társaság
ha esetleg keco nem lesz.
piát lehessen bevinni
meg esetleg vízipipa :D


ha találsz ilyen helyet szólj nekem is...
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 21 2011 06:48am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 21 May 2011 12:42)
eddig nem terveztem, hogy mennék, de így meggondolom


that's the spirit.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 21 2011 06:48am
Quote (tevetava @ May 21 2011 12:44pm)
te 20 éves vagy? holy fuck
amúgy házibuli, szórakozóhelyre imo egyiket se lehet bevinni

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 21 2011 12:47pm)
ha találsz ilyen helyet szólj nekem is...



ilyen kibérelhető helyekre gondoltam:D
amit fix összegért kilehetne bérelni.

This post was edited by harcikacsa17 on May 21 2011 06:49am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 21 2011 06:59am
Quote (harcikacsa17 @ 21 May 2011 13:48)
ilyen kibérelhető helyekre gondoltam:D
amit fix összegért kilehetne bérelni.


azt úgy szokták, hogy megmondod mennyi embert hozol, kalkulálnak egy bizonyos fogyasztással, és a különbözetet te fizeted ki
Go Back To Magyar Topic List
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll