d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Diablo Subforum > Poll
Prev178910Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,659.88
Trader: Trusted
Apr 5 2011 04:47pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 5 Apr 2011 11:25)
ez van. magamat azert eleg jol elszorakoztatom, masok meg szanakozhatnak.


Azért úgy is lehet szórakozni, hogy azt nem más kárára teszed. :)



Ontopic: [X] Legyen... de az őszintét megvallva, nem sok értelmét látom. :/ Az a megérzésem, hogy az aktivitás kárára menne (már ha a spammolást aktivitásnak lehet nevezni).

Viszont, ha a D3 utat tör magának és sok magyar kezd el játszani vele, nah meg a d2jsp is tartja a lépést a játékkal, akkor lehet, hogy sok új arc fog megjelenni itt. Ebben az esetben meg teljesen jó lenne az a külön részleg. De azért ez még nagyon messze van. ^^
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 5 2011 05:10pm
Egyet értek az előttem szólókkal, a subon kevesen játszunk, minimális aktivitással, arra ott a pvp meg az mld topik, nagyon minimális szükség van rá, viszont a d3-mal igencsak megnőhet a subforum látogatottsága. Legyen.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Apr 6 2011 01:50am
Quote (TresholdOfUniverse @ 5 Apr 2011 10:25)
ez van. magamat azert eleg jol elszorakoztatom, masok meg szanakozhatnak.


szomorú :)
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Apr 6 2011 03:56am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 6 Apr 2011 00:47)
Azért úgy is lehet szórakozni, hogy azt nem más kárára teszed. :)



Ontopic: [X] Legyen... de az őszintét megvallva, nem sok értelmét látom. :/ Az a megérzésem, hogy az aktivitás kárára menne (már ha a spammolást aktivitásnak lehet nevezni).

Viszont, ha a D3 utat tör magának és sok magyar kezd el játszani vele, nah meg a d2jsp is tartja a lépést a játékkal, akkor lehet, hogy sok új arc fog megjelenni itt. Ebben az esetben meg teljesen jó lenne az a külön részleg. De azért ez még nagyon messze van. ^^


Lacáék majd használják maguk között, kétlem h üresen maradna :P
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Apr 7 2011 10:20am
[x] Igen

(rejtett bump)
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 13 2011 10:21am
bump, hátha van még valaki aki nem látta
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Apr 13 2011 10:25am
ofc legyen, akkor nem kell kerülgetnem a fogyatékos diablo related topikokat
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Apr 13 2011 10:30am
Quote (bbaallaaggee @ 13 Apr 2011 18:25)
ofc legyen, akkor nem kell kerülgetnem a fogyatékos diablo related topikokat


vártuk már a hozzászólásod :)
;)
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 13 2011 10:35am
Quote (Anamy @ Apr 13 2011 05:30pm)
vártuk már a hozzászólásod :)
;)


:)
;)
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Apr 13 2011 10:45am
szerintem is jó ötlet vagyis igennel szavaztam
Go Back To Magyar Topic List
Prev178910Next
Closed New Topic New Poll