Quote (TresholdOfUniverse @ 5 Apr 2011 11:25)
ez van. magamat azert eleg jol elszorakoztatom, masok meg szanakozhatnak.
Azért úgy is lehet szórakozni, hogy azt nem más kárára teszed.

Ontopic: [X] Legyen... de az őszintét megvallva, nem sok értelmét látom. :/ Az a megérzésem, hogy az aktivitás kárára menne (már ha a spammolást aktivitásnak lehet nevezni).
Viszont, ha a D3 utat tör magának és sok magyar kezd el játszani vele, nah meg a d2jsp is tartja a lépést a játékkal, akkor lehet, hogy sok új arc fog megjelenni itt. Ebben az esetben meg teljesen jó lenne az a külön részleg. De azért ez még nagyon messze van. ^^