d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Bulvár Topic
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 18 2011 03:47am
Quote (Vismajor @ Apr 14 2011 08:55pm)


5-től 10 évig terjedőt kaphatnak.
Legjobb helyre kerülnek, hogy folytathassák.
Banned
Posts: 20
Joined: Jun 17 2011
Gold: 0.00
Jun 18 2011 03:48am
http://kepfeltoltes.hu/110618/cc_www.kepfeltoltes.hu_.gif

This post was edited by marinekingprimewe on Jun 18 2011 03:49am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 20 2011 11:08am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 20 2011 11:13am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jul 2011 19:08)


Tenyleg nevetseges milyen rengeteg fiatal terhes no van itt. Legjobb esetben 20+, de lattam mar 16 eves anyukat is.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2011 11:44am
Quote (RRC @ Jul 20 2011 05:13pm)
Tenyleg nevetseges milyen rengeteg fiatal terhes no van itt. Legjobb esetben 20+, de lattam mar 16 eves anyukat is.


http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2011/03/09/tizenket_evesen_szult_eloszor_az_ifju_nagymama/
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 20 2011 02:16pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 20 2011 06:08pm)


de bazmeg...az a gyerek, hogy tudott bárkit is megdugni?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 20 2011 11:57pm
Quote (beni @ 20 Jul 2011 22:16)
de bazmeg...az a gyerek, hogy tudott bárkit is megdugni?


amúgy nem találtam a cikkben, de ezek inbredek lesznek az tuti, 2. képen "apa" és "anya" homloka ugyanolyan degenerált, tuti valami rokonok :ph34r:

nem tudom végigolvastátok-e, de
"Az újszülött kislány súlya egyelőre az egy kilogrammot se éri el, azonban nemhogy szülei, nagyszülei és dédszülei jó egészségnek örvendenek, ükszülei közül is van, aki még életben van, sőt, van egy 92 éves szépanyja is, Mabel.

ezek szerint eléggé családi hagyomány a koránszülés ^^

erről az alsóosztálybeli angol munkáscsaládokról amúgy nekem mindig a cigányok ugranak be
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 21 2011 08:20pm
http://hirekma.hu/hir/642909/rossz-lakasba-rontottak-be-a-kommandosok.html

Rossz házba rontottak be a kommandósok Szekszárdon szerdán. Egy emberkereskedő bandát akartak elfogni, amikor tévedésből a
szomszédhoz mentek be, ahol földre kényszerítették a mit sem sejtő házigazdákat. Ekkor jött elő a másik lakásból egy férfi, és
közölte, hogy valószínűleg őt keresik.


:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 22 2011 06:18am
Quote (Baleee @ Jul 22 2011 03:20am)
http://hirekma.hu/hir/642909/rossz-lakasba-rontottak-be-a-kommandosok.html

Rossz házba rontottak be a kommandósok Szekszárdon szerdán. Egy emberkereskedő bandát akartak elfogni, amikor tévedésből a
szomszédhoz mentek be, ahol földre kényszerítették a mit sem sejtő házigazdákat. Ekkor jött elő a másik lakásból egy férfi, és
közölte, hogy valószínűleg őt keresik.


:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


igényes cikk
szeretné, hogy a rendőrség térítse meg kárukat, ám a helyi kapitányság egyelőre reagált a megkeresésükre.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 22 2011 06:20am
mindig búvár topicot olvasok : (
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll