Quote (jarabekg @ Dec 15 2010 08:05pm)
http://www.youtube.com/watch?v=4mawAEef4dI
inakwonak
ez volt az első találat amin olyan ember van, akivel én is bunyóztam
1. ricsi, csak szolidan
2. nekem überpro ugrott be igazábol, annyira nyomorult ez a video
12 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous):
Smat, Cpt_Ghost, beni, xGurke, kuzdithom, ace07, sylke, Epiphone, lMaD, born2fxxk, josheide
o bazdmeg, menj már el innen
This post was edited by sylke on Dec 15 2010 02:47pm