d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Küzdősportok / Harcművészetek
Prev1789101121Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 15 2010 02:41pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 15 2010 09:40pm)
ennyi erovel mi a fasznak tanuljal meg verekedni
ki se menj otthonrol kockulj 24/7 és biztos hogy nem fogsz verekedni


most te engem nagyon felreertettel kudarcgyerek
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 15 2010 02:41pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 15 2010 09:40pm)
ennyi erovel mi a fasznak tanuljal meg verekedni
ki se menj otthonrol kockulj 24/7 és biztos hogy nem fogsz verekedni


építi a jellemed a sport

nem mindenki azért jár harcművészetre hogy meg tudja magát védeni, van akinek egy jó testmozgást jelent vagy simán "módszertanilag" érdeklődik a téma iránt
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 15 2010 02:42pm
Quote (josheide @ 15 Dec 2010 21:41)
Amúgy nagyon szeretek korcsolyázni, most végre sikerült egy műkorcsolyázó sráctól egy-két dolgot ellesnem.
Hihetetlen amiket azok művelnek a jégen, csak nem feltétlen túl férfias.


fogalmazhatnánk ugy is hogy egyáltalán nem az
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 15 2010 02:43pm
Quote (beni @ 15 Dec 2010 21:41)
építi a jellemed a sport

nem mindenki azért jár harcművészetre hogy meg tudja magát védeni, van akinek egy jó testmozgást jelent vagy simán "módszertanilag" érdeklődik a téma iránt


jo de en most ptdk postjabol indultam ki.
johogy epiti a jellemed.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 15 2010 02:43pm
Quote (Inakwo @ Dec 15 2010 09:42pm)
fogalmazhatnánk ugy is hogy egyáltalán nem az


korcsolyazzatok vodkas uveggel borostasan agyekkotoben.

akkor mar senkise buzizhat le.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 15 2010 02:43pm
Quote (beni @ Dec 15 2010 08:39pm)
Nálunk is van 3 pontos versenyszám (első három találatot bevivő nyer) és én már azt is utálom. De ez? Mint a tőrvívásban komolyan. Nem számít, hogy szívendöftek ha 0.3 seccel korábban én karcoltam meg a lábujját.


de bazdmeg
nálunk ez úgy volt, hogy küzdelem folyamán, ha sikerült (kb esélytelen) fejbe rúgni az ellenfelet, akkor 1 pont
nem pedig az, hogy ilyen be speedezett anorexiás kis nyulak csapkodják egymást és akinek hamarabb sikerül, az kapja a pontot
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 15 2010 02:44pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 15 2010 09:43pm)
jo de en most ptdk postjabol indultam ki.
johogy epiti a jellemed.


az en postom azt akarta mondani, hogy attol fuggetlenul, hogy sose fogsz gepkarabellyal verekedni, fejleszti a kepessegeidet tehat HASZNOS.

most pedig alljal le a drogokrol.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 15 2010 02:44pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 15 2010 09:43pm)
jo de en most ptdk postjabol indultam ki.
johogy epiti a jellemed.


de ő is azt írja, hogy nyugodtan meg lehet tanulni azzal is verekedni attól függetlenül, hogy nem lesz rá szükséged
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 15 2010 02:44pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 15 Dec 2010 21:43)
korcsolyazzatok vodkas uveggel borostasan agyekkotoben.

akkor mar senkise buzizhat le.


a korcsolyával nincs gond de a műkorcsolya juj azt nem borostásan vodkás üveggel a kezedben és egy darab bőrrel a pöcsöd előtt kell csinálni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 15 2010 02:46pm
Quote (jarabekg @ Dec 15 2010 08:05pm)
http://www.youtube.com/watch?v=4mawAEef4dI

inakwonak
ez volt az első találat amin olyan ember van, akivel én is bunyóztam


1. ricsi, csak szolidan
2. nekem überpro ugrott be igazábol, annyira nyomorult ez a video

12 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous): Smat, Cpt_Ghost, beni, xGurke, kuzdithom, ace07, sylke, Epiphone, lMaD, born2fxxk, josheide

o bazdmeg, menj már el innen

This post was edited by sylke on Dec 15 2010 02:47pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101121Next
Add Reply New Topic New Poll