☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Önkormányzati Választás 2010
Prev
1
7
8
9
10
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1636
Replies: 99
Track Topic
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#81
Oct 3 2010 08:49am
inb4 listáson jelöltre szavaztam mekkora noob vagyok
This post was edited by Handryx on Oct 3 2010 08:50am
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#82
Oct 3 2010 08:49am
Quote (Handryx @ 3 Oct 2010 16:49)
http://img695.imageshack.us/img695/240/image064t.jpg
annyi
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#83
Oct 3 2010 09:12am
Quote (Handryx @ 3 Oct 2010 16:49)
http://img695.imageshack.us/img695/240/image064t.jpg
inb4 listáson jelöltre szavaztam mekkora noob vagyok
azt énse értem, hogy mér nem a polgármester- vagy a képviselőjelöltek közé hánytad be, itt még értelme sincs
Gyuladze
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
116.11
#84
Oct 3 2010 10:14am
Quote (Handryx @ Oct 3 2010 03:49pm)
http://img695.imageshack.us/img695/240/image064t.jpg
inb4 listáson jelöltre szavaztam mekkora noob vagyok
Most komolyan képes voltál ezért a "poénért" lemenni "szavazni"?
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#85
Oct 3 2010 10:16am
Quote (Gyuladze @ 3 Oct 2010 18:14)
Most komolyan képes voltál ezért a "poénért" lemenni "szavazni"?
HATERS GONNA HATE!
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#86
Oct 3 2010 10:18am
Quote (Gyuladze @ Oct 3 2010 04:14pm)
Most komolyan képes voltál ezért a "poénért" lemenni "szavazni"?
Polgármesterjelöltre szavaztam.
De amúgy, gondolom neked is háromnegyed órát kellett vonatozni és fél órát metrózni, hogy szavazhass!
Gyuladze
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
116.11
#87
Oct 3 2010 10:19am
Quote (Handryx @ Oct 3 2010 05:18pm)
Polgármesterjelöltre szavaztam.
De amúgy, gondolom neked is háromnegyed órát kellett vonatozni és fél órát metrózni, hogy szavazhass!
kurvára vicces
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#88
Oct 3 2010 10:20am
Quote (Gyuladze @ Oct 3 2010 04:19pm)
kurvára vicces
Jajj, Gyula.
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#89
Oct 3 2010 10:20am
Quote (Gyuladze @ 3 Oct 2010 18:19)
kurvára vicces
most mit kell ezen ennyire felháborodni?
Gyuladze
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
116.11
#90
Oct 3 2010 10:23am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 3 2010 05:20pm)
most mit kell ezen ennyire felháborodni?
Nem vagyok felháborodva, csak ezt gyerekesnek tartom. Nem fogom kifejteni, jöhet a flém.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
7
8
9
10
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact