d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Önkormányzati Választás 2010
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 3 2010 08:49am


inb4 listáson jelöltre szavaztam mekkora noob vagyok

This post was edited by Handryx on Oct 3 2010 08:50am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 3 2010 08:49am
Quote (Handryx @ 3 Oct 2010 16:49)
http://img695.imageshack.us/img695/240/image064t.jpg


annyi
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 3 2010 09:12am
Quote (Handryx @ 3 Oct 2010 16:49)
http://img695.imageshack.us/img695/240/image064t.jpg

inb4 listáson jelöltre szavaztam mekkora noob vagyok


azt énse értem, hogy mér nem a polgármester- vagy a képviselőjelöltek közé hánytad be, itt még értelme sincs :D
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Oct 3 2010 10:14am
Quote (Handryx @ Oct 3 2010 03:49pm)
http://img695.imageshack.us/img695/240/image064t.jpg

inb4 listáson jelöltre szavaztam mekkora noob vagyok


Most komolyan képes voltál ezért a "poénért" lemenni "szavazni"?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 3 2010 10:16am
Quote (Gyuladze @ 3 Oct 2010 18:14)
Most komolyan képes voltál ezért a "poénért" lemenni "szavazni"?


HATERS GONNA HATE!
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 3 2010 10:18am
Quote (Gyuladze @ Oct 3 2010 04:14pm)
Most komolyan képes voltál ezért a "poénért" lemenni "szavazni"?


Polgármesterjelöltre szavaztam.
De amúgy, gondolom neked is háromnegyed órát kellett vonatozni és fél órát metrózni, hogy szavazhass!
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Oct 3 2010 10:19am
Quote (Handryx @ Oct 3 2010 05:18pm)
Polgármesterjelöltre szavaztam.
De amúgy, gondolom neked is háromnegyed órát kellett vonatozni és fél órát metrózni, hogy szavazhass!


kurvára vicces
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 3 2010 10:20am
Quote (Gyuladze @ Oct 3 2010 04:19pm)
kurvára vicces


Jajj, Gyula.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 3 2010 10:20am
Quote (Gyuladze @ 3 Oct 2010 18:19)
kurvára vicces


most mit kell ezen ennyire felháborodni?
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Oct 3 2010 10:23am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 3 2010 05:20pm)
most mit kell ezen ennyire felháborodni?


Nem vagyok felháborodva, csak ezt gyerekesnek tartom. Nem fogom kifejteni, jöhet a flém.
Go Back To Magyar Topic List
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll