d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jano > Ty A Blockot
Prev1789101112Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 1 2010 05:02am
Jozef azért haragszik pár emberre mert ők gép előtti faszveréssel többet keresnek mint ő a fasza melójával?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 05:03am
Quote (ace07 @ 1 Oct 2010 12:02)
Jozef azért haragszik pár emberre mert ők gép előtti faszveréssel többet keresnek mint ő a fasza melójával?


seems so bro
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 1 2010 05:05am
Quote (Moonflow @ Oct 1 2010 12:57pm)
de a multkori multimat is bezartak, szal inkabb nnty
ugyis szar a sub, mas reszet meg n hasznalom jspnek


azt most ezért megutáltatod magad meg elbaszod az accod?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 05:07am
Quote (Saenchai @ 1 Oct 2010 12:05)
azt most ezért megutáltatod magad meg elbaszod az accod?


nem
mint mondtam par posttal ezelott, nem tudom, hogy mi utott belem, de nem is igazan fogok magamban keresgelni az indok utan
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 1 2010 05:09am
Quote (Moonflow @ 1 Oct 2010 12:07)
nem
mint mondtam par posttal ezelott, nem tudom, hogy mi utott belem, de nem is igazan fogok magamban keresgelni az indok utan


én nem látom hogy annyira megváltoztál volna
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 1 2010 05:10am
komolyan nem is értem mi ezen a nagy lázongás...

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 1 2010 05:11am
Quote (ReDEyeS @ 1 Oct 2010 12:10)
komolyan nem is értem mi ezen a nagy lázongás...


kell a +1

Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 05:12am
Quote (Inakwo @ 1 Oct 2010 12:09)
én nem látom hogy annyira megváltoztál volna


hat szerintem sem, csak most par embernek a labara leptem, es ezert reagalnak igy, legalabbis SZERINTEM
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 1 2010 05:13am
Quote (Moonflow @ 1 Oct 2010 13:12)
hat szerintem sem, csak most par embernek a labara leptem, es ezert reagalnak igy, legalabbis SZERINTEM


szerintem is kulonben
sok itt a siras
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 1 2010 05:15am
Quote (Inakwo @ 1 Oct 2010 13:09)
én nem látom hogy annyira megváltoztál volna


jaaa mert mondíg ilyen kis geci volt mi? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101112Next
Closed New Topic New Poll