Quote (ecneB @ Jul 29 2010 07:04pm)
Rettentő keveset vagyok jsp-n, mégis tisztában vagyok szinte az egész sztorival, nem először mondod, hogy elmész (persze nem abban az értelemben :DDD).. Érdekes mód, vhogy mindig visszatalálsz, aztán nyitsz egy ehhez hasonló topicot. Félre ne érts, mi jól szórakozunk, én legalábbis biztosan.
bántod fárit.
nem olyan rossz gyerek ő.
puha a
szíve
de tényleg, az egyik kedvenc 09 random