addig még itt vagyok míg átkonvertálok telómra egy animet, aztán zzzzzzzzz
Quote (pocahontas @ Jun 10 2010 11:02pm)
görögországban kultusza van a szandálnak XD sztem egy normális férfias öltözethez nem gáz, főleg ha kényelmes is és normális formája van. gondolom nem garbóban meg fehér zokniban mész, szóval nyugodtan vedd fel, ha az a kényelmes.
köcc ^^
This post was edited by fahrii on Jun 10 2010 03:02pm