d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ciki A Szandál? > ?.?
Prev1789101118Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 02:56pm
Quote (TeXxas @ Jun 10 2010 09:54pm)
fári inpotens.
én egy folyamisten vagyok
a többi meg reported


azt sem tudod mit reportolsz, ne ugrálj már
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 10 2010 02:58pm
Quote (Imdeth @ 10 Jun 2010 22:37)
a trójai style az idén menő lesz de valszeg errefelé még buzinak fognak nézni érte szal inkább skip.

amugy papucs ocsmány szintén

edit, ez az, nem trójai hanem gladiátor :D

http://blog.shopflick.com/wp-content/uploads/2008/07/gladiator-sandals-1.jpg


hát a postolt képen sem buzi a csávó, kicsit sem.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 10 2010 02:58pm
Quote (beni @ 10 Jun 2010 21:53)
Zizi kifogyott az észérvekből és most őstahó módjára már csak keménykedni tud

[ 8) ]



linket is érdemes megfigyelni


minek észérvek egy ilyen agyilag zokninak, MI?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 10 2010 02:59pm
Quote (Oberon_os @ 10 Jun 2010 22:58)
minek észérvek egy ilyen agyilag zokninak, MI?


szandálilag zokni :C
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 10 2010 03:01pm
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Jun 2010 21:58)
hát a postolt képen sem buzi a csávó, kicsit sem.


legfeljebb langyi wink.gif
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Jun 10 2010 03:02pm
görögországban kultusza van a szandálnak XD sztem egy normális férfias öltözethez nem gáz, főleg ha kényelmes is és normális formája van. gondolom nem garbóban meg fehér zokniban mész, szóval nyugodtan vedd fel, ha az a kényelmes.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2010 03:02pm
addig még itt vagyok míg átkonvertálok telómra egy animet, aztán zzzzzzzzz

Quote (pocahontas @ Jun 10 2010 11:02pm)
görögországban kultusza van a szandálnak XD sztem egy normális férfias öltözethez nem gáz, főleg ha kényelmes is és normális formája van. gondolom nem garbóban meg fehér zokniban mész, szóval nyugodtan vedd fel, ha az a kényelmes.


köcc ^^

This post was edited by fahrii on Jun 10 2010 03:02pm
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Jun 10 2010 03:04pm
szerintem ez szandál és ember függvénye
vkinek jól áll több fajta is, valakin meg egy sem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2010 03:04pm
ja egyébként izompóló és ilyen terepmintás rövidnadrág lesz rajtam mellé holnap
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2010 03:06pm
én nem szeretem de a papucsot se max strandon mert én akarmit cisnalok tiszta por meg sár lesz a lábam az meg ugy már elég gáz szoval hagyni szoktam rohadni a lábam a bőr adidasban
viszont ha már nagyon nem tudom elvieselni a cipőt akkor papucsot hordok
van egy fasza szandálom is de nekem az nem jön be mármint az egész szandáltéma
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101118Next
Add Reply New Topic New Poll