d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Filmeket > Amiket érdemes Megnézni
Prev1789101121Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 8 2010 04:24pm
Quote (zenebuddhizmus @ Jun 8 2010 10:21pm)
geci
jozef
úristen
LKSNIGVSNBIGFVJNLOFDMÉSFDNIPJNFD

legyen már egy kis tartás benned
még az se oké hogy acobecib de
http://img100.imageshack.us/img100/2973/30324076.jpg


:DDDDDDDDDDDDd
gecire felröhögtem
voucs lackettonél
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 8 2010 04:25pm
Quote (zenebuddhizmus @ 9 Jun 2010 00:21)
geci
jozef
úristen
LKSNIGVSNBIGFVJNLOFDMÉSFDNIPJNFD

legyen már egy kis tartás benned
még az se oké hogy acobecib de
http://img100.imageshack.us/img100/2973/30324076.jpg


lájk :))
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 8 2010 04:27pm
Quote (banyek @ 9 Jun 2010 00:25)
lájk :))


nem értem hogy lehetsz ennyire egy élettelen selejt
most komolyan, hány éves vagy?
dolgozol már nem?
nincsenek barátaid basszdmeg? egy kibaszott fórumon kell csajozni?
még ha jö nő lenne

elsírom magam azon hogy te huszonakárhány éves vagy és eddíg életbenmaradtál

This post was edited by zenebuddhizmus on Jun 8 2010 04:27pm
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 8 2010 04:28pm
Quote (banyek @ 8 Jun 2010 23:25)
lájk :))


napi hány órát töltesz facebookon?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 8 2010 04:29pm
Quote (zenebuddhizmus @ Jun 8 2010 11:27pm)
nem értem hogy lehetsz ennyire egy élettelen selejt
most komolyan, hány éves vagy?
dolgozol már nem?
nincsenek barátaid basszdmeg? egy kibaszott fórumon kell csajozni?
még ha jö nő lenne

elsírom magam azon hogy te huszonakárhány éves vagy és eddíg életbenmaradtál


eddíg
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 8 2010 04:34pm
Quote (lacketto @ 9 Jun 2010 00:29)
eddíg


Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 8 2010 04:37pm
Quote (zenebuddhizmus @ 9 Jun 2010 00:27)
nem értem hogy lehetsz ennyire egy élettelen selejt
most komolyan, hány éves vagy?
dolgozol már nem?
nincsenek barátaid basszdmeg? egy kibaszott fórumon kell csajozni?
még ha jö nő lenne

elsírom magam azon hogy te huszonakárhány éves vagy és eddíg életbenmaradtál
000

psszt ! Ne tombolj már :D

Quote (Janou @ 9 Jun 2010 00:28)
napi hány órát töltesz facebookon?


ritkán vagyok féjszbúkon, pidgin miatt látszom online óltájm ;)

This post was edited by banyek on Jun 8 2010 04:39pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 8 2010 04:42pm
Quote (banyek @ 9 Jun 2010 00:37)
000

psszt ! Ne tombolj már :D



ritkán vagyok féjszbúkon, pidgin miatt látszom online óltájm ;)


na mind1
die
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 8 2010 04:45pm
Quote (zenebuddhizmus @ 9 Jun 2010 00:42)
na mind1
die


de ha már nem élek, írd ki légyszi az üzenőfalamra, hogy "Meghaltam"!

köszi :)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 9 2010 01:51am
Quote (banyek @ Jun 8 2010 11:10pm)
Háát ha megbuktatott, akkor az nem három nap lesz :cry:
Amúgy nem ellened vagyok, de tényleg a Tanár tehet róla ? Értem én, nekem is volt mocsok tanárom, de mindig ott voltam én, aki igazából tehettem róla, szerintem. Ugye neked is ha csak nem az egy pont hiányzott volna hozzá dolog, írhattad volna jobbra, ha kicsit jobban ráállsz a témára...

de tényleg nem bántani akarlak vele, biztos szemét egy tanár, meg megadhatta volna azt az egy pontot, vagy adhatott volna bármi más javítási lehetőséget, vagy nem tudom..
Akkor most? Nyáron ?  try again later..? :)))

Na és mikor jössz fel Pestre?  :hug:


:rofl: jesszusom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101121Next
Add Reply New Topic New Poll