d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny > Ez Még Csak A Casting! :)
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,101
Joined: Sep 5 2009
Gold: 2.00
May 28 2010 03:19pm
Ne riska. ezzel megint feldobok 3napot. :cc

Az én jelöltem:

Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
May 28 2010 03:21pm

Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 28 2010 03:39pm
ReDEyeS is nevezne ;)




azt hiszem mindenki ezt várja tőle :P

de azért két régi nosztalgikus sig :





Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 28 2010 03:47pm
Quote (Hellbundo @ 28 May 2010 23:21)
http://i289.photobucket.com/albums/ll219/bajcli/somogyi_peter_alairasa.png

http://i289.photobucket.com/albums/ll219/bajcli/somogyi_peter_alairasa.pnghttp://i289.photobucket.com/albums/ll219/bajcli/somogyi_peter_alairasa.png


bajcli-triforce = autowin.
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
May 28 2010 03:50pm
Quote (banyek @ 28 May 2010 21:58)
+current

Szerintetek melyikkel érdemes? :(
http://img265.imageshack.us/img265/6615/sigek.jpg


maszkos meg a szemes :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 28 2010 03:54pm
Jelentkezem én is. :wub:
Köszi mégegyszer Fezmin. :)
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 28 2010 03:55pm
Quote (uberpro123 @ May 28 2010 10:54pm)
Jelentkezem én is. :wub:
Köszi mégegyszer Fezmin. :)


Nincs mit, és sok sikert! :)

This post was edited by Fezmin on May 28 2010 04:03pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 28 2010 05:03pm
csak azért sem nevezek currentel!

sajna amit régen bence csinált nekem, ezzel megnyerve az első sigkészítő versenyt, nem lelem. :(
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 28 2010 05:21pm
Quote (Fezmin @ May 28 2010 07:28pm)
Hello Emberek!

Az jutott az eszembe, mi lenne, ha megtudnánk, hogy kinek a birtokában van az a Signature ami a sub többsége szerint a legmutatósabb. :)

Szóval akinek lenne kedve ebben a kis versenyben részt venni legyen szíves és postolja az a siget amivel szeretne nevezni.
( Lényegtelen, hogy ki csinálta, honnan van, ami számít az az, hogy te használd, illetve te használtad annó. )

Csak 1 sig-el lehet versenybe szállni, szóval gondoljátok át, melyik is lenne az amit a leginkább esélyesnek tartotok! :)

Szóval postoljátok be az általatok legjobbnak tartott képet, és én vállalom azt, hogy a "casting" végén mindet összegyüjtöm, és egy új topicban belinkelem őket.

Az lesz majd az a topic ahol majd bárki szavazhat a neki tetsző sig-re ( ott is csak 1szavazat lesz/fő ).

Magát a verseny topicot vasárnap fogom megnyitni, tehát szombat este 00:00-ig bárki nevezhet. :)


Na akkor induljon a válogatás! ^_^

Az én jelöltem:

http://img94.imageshack.us/img94/7388/fezminsignn.png


Szerintem neked azt a régi sziget kellett volna nevezned amivel ma cisnáéltam azt a fail siget, :/

Here is mine:

Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 28 2010 05:42pm
jelöltetem a sigem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll