d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Mi? > Inb4 Darázs
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 27 2010 02:42am
Quote (Sup3RN0Va @ May 27 2010 01:07am)
egyet értek
én sem szoktam megölni semmit ami berepül véletlenül a szobámba, hanem inkább kiengedem az ablakon vagy az erkélyajtón...ennyi

nem direkt azért megy oda, hogy megbasszon téged, de ha ti ennyire fosósak vagytok, hogy szerencsétlent megölitek, akkor egy szúrást igazán megérdemeltek


jaj szerencsétlen darázs, meg légy, meg szúnyog, mindjárt elsírom magamat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 27 2010 02:58am
Quote (ecneB @ 27 May 2010 10:38)
Nem is vártam mást.
Nos, nagy állatbarát vagyok, szinte mindent én is kirakok, csak a darazsak képeznek ez alól kivételt, ugyanis rettentő kártékonyak..


Nálam megy a szúnyog-holokauszt.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 27 2010 03:00am
Quote (ecneB @ 26 May 2010 21:37)
http://www.youtube.com/watch?v=DEsaYNtaQOU

Ááá, nem nagy...


láttam már nagyobbat is...

~3,5-4 centi hosszú test
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 27 2010 03:01am
Quote (josheide @ 27 May 2010 10:58)
Nálam megy a szúnyog-holokauszt.


Végül visszaforgattam a természet körforgásába..


ftw
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 27 2010 03:03am
Quote (ecneB @ 27 May 2010 11:01)
Végül visszaforgattam a természet körforgásába..

http://f.freeblog.hu/a/l/e/alexander/files/5630.jpg
ftw


MEGÖLTED A DARAZSAT TE ROHADT ÁLLATKÍNZÓ, HOGY TEHETSZ ILYET!??!?!!!!4
SUPERNOVA GONDOLKODÁS NÉLKÜL A PUSZTA KÉT KEZÉVEL ÖLNE MEG TÉGED BRUTÁLISAN, HA AZ Ő DARAZSÁT BÁNTANÁD
Member
Posts: 3,064
Joined: Nov 13 2007
Gold: 303.00
Warn: 10%
May 27 2010 03:06am
pirítsd meg :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 27 2010 03:06am
Quote (Sup3RN0Va @ 27 May 2010 02:07)
egyet értek
én sem szoktam megölni semmit ami berepül véletlenül a szobámba, hanem inkább kiengedem az ablakon vagy az erkélyajtón...ennyi

nem direkt azért megy oda, hogy megbasszon téged, de ha ti ennyire fosósak vagytok, hogy szerencsétlent megölitek, akkor egy szúrást igazán megérdemeltek


egyetértek*
Member
Posts: 3,064
Joined: Nov 13 2007
Gold: 303.00
Warn: 10%
May 27 2010 03:07am
Quote (anyd @ 26 May 2010 22:11)
ez asztal? néha portalanithatnál :D


szerintem a porba halt bele xd
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 27 2010 03:07am
állatvédőgyülekezet ftw.
én gondolkodás nélkül lecsapok minden szart.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 27 2010 03:07am
Quote (bajcli @ 27 May 2010 11:03)
MEGÖLTED A DARAZSAT TE ROHADT ÁLLATKÍNZÓ, HOGY TEHETSZ ILYET!??!?!!!!4
SUPERNOVA GONDOLKODÁS NÉLKÜL A PUSZTA KÉT KEZÉVEL ÖLNE MEG TÉGED BRUTÁLISAN, HA AZ Ő DARAZSÁT BÁNTANÁD


:)
Igazából jót nevettem azon a post-on. ^^

Quote (Helldrinker @ 27 May 2010 11:07)
szerintem a porba halt bele xd


Ablakpárkány.

Quote (Nerz8 @ 27 May 2010 11:06)
egyetértek*


Kanyád nerz, én nova vagyok, te kis csipszar, feeder kötsög! Nekem ne ugassá', okkés?

This post was edited by ecneB on May 27 2010 03:09am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll