Quote (bajcli @ 27 May 2010 11:03)
MEGÖLTED A DARAZSAT TE ROHADT ÁLLATKÍNZÓ, HOGY TEHETSZ ILYET!??!?!!!!4
SUPERNOVA GONDOLKODÁS NÉLKÜL A PUSZTA KÉT KEZÉVEL ÖLNE MEG TÉGED BRUTÁLISAN, HA AZ Ő DARAZSÁT BÁNTANÁD

Igazából jót nevettem azon a post-on. ^^
Quote (Helldrinker @ 27 May 2010 11:07)
szerintem a porba halt bele xd
Ablakpárkány.
Quote (Nerz8 @ 27 May 2010 11:06)
egyetértek*
Kanyád nerz, én nova vagyok, te kis csipszar, feeder kötsög! Nekem ne ugassá', okkés?
This post was edited by ecneB on May 27 2010 03:09am