Quote (anyd @ May 25 2010 07:11pm)
este=? akkor lehet csütörtökön kéne vagy közben találkozni? Edét ma láttam az ikeában de nem zavartam meg nagyon magyarázott a haverjainak ! jőjőn őis
nem tudom,mert még nem tudjuk hanyas vonattal megyünk
de délután indulunk,szóval olyan pont este