d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sziasztok > Degreez
Prev1789101120Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 25 2010 06:43am
Quote (durexplay @ 14 Feb 2010 20:49)
szia petike :)


DE AZÉRT TEGNAP ÁDÁM VOLT :DDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 25 2010 06:44am
Quote (bajcli @ 25 Apr 2010 14:43)
DE AZÉRT TEGNAP ÁDÁM VOLT :DDDDDDDDDDDDDDDD


Ezt hogy fogják kimagyarázni ...
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Apr 25 2010 06:45am
annnnnnnnnnyira, de annnnnnnnnnnnnnnnnnnyira szánalmas :D
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 25 2010 06:45am
Quote (bajcli @ Apr 25 2010 02:43pm)
DE AZÉRT TEGNAP ÁDÁM VOLT :DDDDDDDDDDDDDDDD


Ma is az:) Name: adam
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 25 2010 06:46am
Quote (josheide @ 25 Apr 2010 14:44)
Ezt hogy fogják kimagyarázni ...


sehogy, szerintem kábé leszarják...
meg a modok is.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 25 2010 06:47am
Quote (bajcli @ 25 Apr 2010 14:46)
sehogy, szerintem kábé leszarják...
meg a modok is.


Hát ha ennyi nem elég nekik, akkor ismét csalódnom kell az oldalban.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Apr 25 2010 07:21am
Quote (TeXxas @ Feb 14 2010 07:47pm)
haverom degreez adott nekem régen pár itemet freebe, gris foher cuccokat, most irtam neki hogy regeltem jspn.. erre elkezdte hogy adjak neki 250 fgt

mondom bocs nem. erre elkezdte hogy ö is igy meg ugy adott és hogy most adjam vissza merrt különben ir egy levelet njaguarnak hogy valami grrn day vagyok és hogy bannoljon örökre meg hogy mindenkinek beköp hogy fake acc vagyok

most mit tudok ezzel cisnáéni? ez a haverom volt most meg itt fenyeget.. ki ez?

légyszives állitsa le valaki vagy nemtom ráadásul poker scammer!


Kifejezetten örülnénk neki, ha bannolnának innen. Támogatom az ötletet.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 25 2010 07:23am
Quote (-joey- @ 25 Apr 2010 15:21)
Kifejezetten örülnénk neki, ha bannolnának innen. Támogatom az ötletet.


Azért hihetetlen érzéked van kiszúrni a multikat.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 25 2010 08:00am
istenem, greenday balherejet oda adnam azert ha banolnak mind2-t
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Apr 25 2010 08:25am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101120Next
Closed New Topic New Poll