d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Zaklatnak A Lányok > Myvipen
Prev1789101115Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 19 2010 10:25am
Quote (banyek @ 19 Jan 2010 01:45)
és az agyam be van durranva tőle.Nap mint nap kis szarosok írogatnak ilyeneket abból a bizonyos suliból


lol,valóban :D


szerencse, hogy te nagy szaros vagy és tudod kezelni a dolgokat
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 19 2010 10:26am
Quote (Janou @ Jan 19 2010 05:25pm)
ha leveszi és újra felteszi a képet, más lesz a kódja, ergo nem is fog már itt látszódni


ezt leírta neki jozef
az volt a válasz h sérti a személyiségi jogomat és megfoglak baszatni ha nem veszed le, remélem diplomatikus voltam
igyekeztem szószerint idézni
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jan 19 2010 10:27am
lehet hogy már volt, de

a nah olyan mint szó nem létezik, a szal az valami rövidítés lehet

és akkor a "szal" az a szó létezik? az is egy rövidítés

fail

btw. végig olvastam :) kb. ez a napiszaros téma ment itt is

teljes körű jogod van feltenni, csak olvasd el a myvip szabályzatát (az van benne, hogy ha kiraksz egy képet, azt akárhol lehet használni, vagy vmi ilyesmi)

Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Jan 19 2010 10:28am
Egy komoly kérdés: azokat a képeket a netre ő töltötte fel saját magáról, mondjuk myvipre, vagy vki lekapta és feltöltötte?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 19 2010 10:30am
Last
Jólvan, Lajo akar lastolni :(

This post was edited by Klontar on Jan 19 2010 10:31am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 19 2010 10:31am
Quote (Klontar @ Jan 19 2010 05:30pm)
Last


nice try
but no

This post was edited by Vismajor on Jan 19 2010 10:31am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 19 2010 10:31am
Sok itt a myvippicsa.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 19 2010 10:32am
Quote (josheide @ Jan 19 2010 05:31pm)
Sok itt a myvippicsa.


facebook trollok>>>>
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 19 2010 10:33am
ÍRD MÉG NEKI ODA,HOGY AZÉRT KOMIZHACC
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jan 19 2010 10:33am
Quote (pocahontas @ Jan 19 2010 05:28pm)
Egy komoly kérdés: azokat a képeket a netre ő töltötte fel saját magáról, mondjuk myvipre, vagy vki lekapta és feltöltötte?


nem hiszem, szerintem maga tette ki saját magáról

btw. én még soha nem tettem ki magamról képet sehova, e okokból miatt is

lol de magyartos lett

nem tudom máshogy megfogalmazni :S

This post was edited by sunnymarcell on Jan 19 2010 10:34am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101115Next
Add Reply New Topic New Poll