Quote (pocahontas @ Jan 19 2010 05:28pm)
Egy komoly kérdés: azokat a képeket a netre ő töltötte fel saját magáról, mondjuk myvipre, vagy vki lekapta és feltöltötte?
nem hiszem, szerintem maga tette ki saját magáról
btw. én még soha nem tettem ki magamról képet sehova,
e okokból miatt islol de magyartos lett
nem tudom máshogy megfogalmazni :S
This post was edited by sunnymarcell on Jan 19 2010 10:34am