Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 20:56)
mi az a cc?:D clan channel? ha igen nekem mind1 mert aztse tom hogy kell használni

Belépsz clan chatre és ha / jelet teszel a szöveg elé akkor az egész klánnak írod, olyan mint a /f m a diabloban.
Quote (yupi @ 30 Nov 2009 20:28)
kinek a ccjében lejünk ha rs-ezünk ?

Gyertek klontarra mert csak!
Majd adok rangot ki milyet kér.