d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1789101169Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Nov 30 2009 01:14pm
Quote (Klontar @ Nov 30 2009 07:56pm)
Gyula ingame kérésére: http://services.runescape.com/m=hiscore/hiscores.ws
Jobb oldalt beírod a nevet és látod más statjait (Search by name)


kkthxbye
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Nov 30 2009 01:28pm
kinek a ccjében lejünk ha rs-ezünk ? :lol:
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Nov 30 2009 01:56pm
Quote (yupi @ Nov 30 2009 07:28pm)
kinek a ccjében lejünk ha rs-ezünk ? :lol:


mi az a cc?:D clan channel? ha igen nekem mind1 mert aztse tom hogy kell használni :D
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Nov 30 2009 01:57pm
lenn van oan h clan chat és ott join chat ird be a nevem: yupi is fake
chaten belül ha /-t raksz szöveged elé akkor clan chatba ir az emberkéd
szeretettel várlak titeket :lol:
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Nov 30 2009 01:58pm
Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 20:56)
mi az a cc?:D clan channel? ha igen nekem mind1 mert aztse tom hogy kell használni :D


Belépsz clan chatre és ha / jelet teszel a szöveg elé akkor az egész klánnak írod, olyan mint a /f m a diabloban.

Quote (yupi @ 30 Nov 2009 20:28)
kinek a ccjében lejünk ha rs-ezünk ? :lol:


Gyertek klontarra mert csak!
Majd adok rangot ki milyet kér.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Nov 30 2009 03:05pm
Jó ez a swiftkit :c
Klontar cc lesz az alapértelmezett, még egy worldot kéne megszavazni F2P/P2P-nek külön
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Dec 1 2009 09:41am
ha autoclickerel high alchemyzek azt nem szurják ki ugye?:D
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 1 2009 09:54am
Quote (Tommy_hun @ 1 Dec 2009 16:41)
ha autoclickerel high alchemyzek azt nem szurják ki ugye?:D


Nemtudom de nem kéne autozni, mert valószínű hogy kiszurjak
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Dec 1 2009 09:59am
Quote (Tommy_hun @ 1 Dec 2009 17:41)
ha autoclickerel high alchemyzek azt nem szurják ki ugye?:D


ne hagyd sok ideig menni mert jagex kiszemeli a ugyanugy kattintasz hosszu idön át
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 1 2009 10:12am


M-M-M-M-M-M-M-MONSTERKILL!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101169Next
Add Reply New Topic New Poll