Quote (talicska @ 21 Feb 2010 11:35)
ez így 4 most, de sutirablo pro :<
én meg csak ctfbe vagyok jo, mashol feedelek
Quote (szabika @ 21 Feb 2010 11:36)
sztem sokan vagyunk már
*enaszabika
addoljatok aki jön most
Nálam addolva van.
Lol szabika joinolt
"Game is reserved for lower skilled players"
srsly wat
This post was edited by Klontar on Feb 21 2010 04:38am