d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Joey > Redbold Lol Rofl
Prev1789101116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 1 2009 03:43pm
Quote (-joey- @ Tue, 1 Sep 2009, 23:41)
Nem az számít, hogy papíron az vagy-e. Mindenki tudja, miféle vagy.


ja, nyomorék
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 03:43pm
Quote (Vismajor @ Tue, Sep 1 2009, 10:21pm)
Eszemben sincs szart kavarni. Tudtommal ezt az általános iskola lányok csinálják perfekt módon.
Eszemben sincs ricit védeni, nolifer homokos szardarab, etc, ettől függetlenül(kiemelés) továbbra sem tartom fair dolognak, hogya megtámadják a munkádat(indoklással, anélkül, kötekedésőbl, bármiből, tökmindegy) akkor az "ellenfél" magánéletének pocskondiázásával "védekezel". Bár mondják, legjobb védekezés a támadás.
Én ezzel nem értek egyet, és egyszer sem írtam, hogy a kurva anyád. Édesanyádnak ehhez nem sok köze van.
Nah, de a kurva anyámat h leírtam a véleményem
mentem aludni
good9


hat valamivel muszaly, ha mar a d2hoz nem ert
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 03:44pm
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 10:41pm)
Nem az számít, hogy papíron az vagy-e. Mindenki tudja, miféle vagy.

bizony, mindenki tudja hogy megbizhat bennem :)


egyebkent igen, irtam is, hogy a tobbi oldalon is rosszul van, magad is meggyozodhetsz rola :)
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Sep 1 2009 03:45pm
megint dráma hudejó , kár hogy fáradt vagyok már ahhoz , hogy végigolvassam eme csodás topicot.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 1 2009 03:50pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 10:44pm)
bizony, mindenki tudja hogy megbizhat bennem :)


egyebkent igen, irtam is, hogy a tobbi oldalon is rosszul van, magad is meggyozodhetsz rola :)


Na jó, én itt befejeztem. Vedd úgy, hogy te nyertél, menjél önkielégíts egyet rá, feküdj le szépen aludni és élj boldogan. Az én oldalam sajnos továbbra is téves infokat fog közölni, mi megmaradunk ilyen kis nooboknak, de neked úgysem kell látogatnod, mert te jóval felettünk állsz. És akkor szépen mindenki békén hagyja a másikat.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 03:52pm
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 10:50pm)
Na jó, én itt befejeztem. Vedd úgy, hogy te nyertél, menjél önkielégíts egyet rá, feküdj le szépen aludni és élj boldogan. Az én oldalam sajnos továbbra is téves infokat fog közölni, mi megmaradunk ilyen kis nooboknak, de neked úgysem kell látogatnod, mert te jóval felettünk állsz. És akkor szépen mindenki békén hagyja a másikat.


maskor azert koszond meg hogy szoltam erte :)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 1 2009 03:54pm
[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

:)
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 03:56pm
Quote (Ad4mz @ Tue, Sep 1 2009, 10:54pm)
Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned


mert gyakran csinalok olyat amit masok nem szeretnek ha csinalom veluk ! : ))))))))
Member
Posts: 2,713
Joined: Aug 12 2005
Gold: 1,217.90
Sep 1 2009 03:57pm
[QUOTE=Ad4mz,Tue, Sep 1 2009, 11:54pm][QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

[QUOTE=-joey-,Tue, 1 Sep 2009, 23:41]Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned[/QUOTE]

:)[/QUOTE]

de nem fog
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 1 2009 03:58pm
jó a topic srácok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101116Next
Add Reply New Topic New Poll