d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Egy Nagy Rakás S Z A R Fuxy?
Prev1789101126Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jul 10 2009 12:48pm
Quote (josheide @ Fri, 10 Jul 2009, 20:46)
elgázosíthatsz, akkorse fogok donolni


l00l :D
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Jul 10 2009 12:50pm
Quote (josheide @ Fri, 10 Jul 2009, 20:46)
elgázosíthatsz, akkorse fogok donolni


adj 1500 fgt górnak azért az sc cd kulcsért!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 10 2009 12:59pm
Quote (Mesh2_returned @ Fri, 10 Jul 2009, 20:50)
adj 1500 fgt górnak azért az sc cd kulcsért!


Engem ebből hagyjatok ki.
Fuxynak kéne meghálálnia, hogy nekiadta ...
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Jul 10 2009 01:00pm
Quote (josheide @ Fri, 10 Jul 2009, 20:59)
Engem ebből hagyjatok ki.
Fuxynak kéne meghálálnia, hogy nekiadta ...


akkor nekem
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 01:00pm
Quote (josheide @ Fri, 10 Jul 2009, 20:59)
Engem ebből hagyjatok ki.
Fuxynak kéne meghálálnia, hogy nekiadta ...


neked is meg kéne hálálnod nekem valamit
1 köszönömöt sem hallottam tőled
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2009 01:01pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 20:00)
neked is meg kéne hálálnod nekem valamit
1 köszönömöt sem hallottam tőled


KÖSZÖNÖM FÜXY HOGY MEGISMERTETTED VELEM A TOMIT
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 01:01pm
Quote (Janou @ Fri, 10 Jul 2009, 21:01)
KÖSZÖNÖM FÜXY HOGY MEGISMERTETTED VELEM A TOMIT


EZAZ
IGEN
EZT AKARTAM LÁTNI
TOTALIS ORGAZMUS AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 10 2009 01:01pm
Quote (Mesh2_returned @ Fri, 10 Jul 2009, 21:00)
akkor nekem


Igazából tegnap visszakaptam a saját cdm, a te kulcsod nem használom.
De azért köszi.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 10 2009 01:02pm
hu iz fukszi? am "nem"
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 10 2009 01:02pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 21:00)
neked is meg kéne hálálnod nekem valamit
1 köszönömöt sem hallottam tőled


Én baromi hálás voltam, és mondtam is, de akkor Te közölted velem, hogy 100 fg alatt ne is küldjek semmit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101126Next
Closed New Topic New Poll