☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Egy Nagy Rakás S Z A R Fuxy?
Prev
1
7
8
9
10
11
26
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 3060
Replies: 258
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
LaserBack
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold
:
535.00
#81
Jul 10 2009 12:48pm
Quote (josheide @ Fri, 10 Jul 2009, 20:46)
elgázosíthatsz, akkorse fogok donolni
l00l
Mesh2_returned
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold
:
1.00
Warn: 50%
#82
Jul 10 2009 12:50pm
Quote (josheide @ Fri, 10 Jul 2009, 20:46)
elgázosíthatsz, akkorse fogok donolni
adj 1500 fgt górnak azért az sc cd kulcsért!
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#83
Jul 10 2009 12:59pm
Quote (Mesh2_returned @ Fri, 10 Jul 2009, 20:50)
adj 1500 fgt górnak azért az sc cd kulcsért!
Engem ebből hagyjatok ki.
Fuxynak kéne meghálálnia, hogy nekiadta ...
Mesh2_returned
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold
:
1.00
Warn: 50%
#84
Jul 10 2009 01:00pm
Quote (josheide @ Fri, 10 Jul 2009, 20:59)
Engem ebből hagyjatok ki.
Fuxynak kéne meghálálnia, hogy nekiadta ...
akkor nekem
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#85
Jul 10 2009 01:00pm
Quote (josheide @ Fri, 10 Jul 2009, 20:59)
Engem ebből hagyjatok ki.
Fuxynak kéne meghálálnia, hogy nekiadta ...
neked is meg kéne hálálnod nekem valamit
1 köszönömöt sem hallottam tőled
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#86
Jul 10 2009 01:01pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 20:00)
neked is meg kéne hálálnod nekem valamit
1 köszönömöt sem hallottam tőled
KÖSZÖNÖM FÜXY HOGY MEGISMERTETTED VELEM A TOMIT
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#87
Jul 10 2009 01:01pm
Quote (Janou @ Fri, 10 Jul 2009, 21:01)
KÖSZÖNÖM FÜXY HOGY MEGISMERTETTED VELEM A TOMIT
EZAZ
IGEN
EZT AKARTAM LÁTNI
TOTALIS ORGAZMUS AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#88
Jul 10 2009 01:01pm
Quote (Mesh2_returned @ Fri, 10 Jul 2009, 21:00)
akkor nekem
Igazából tegnap visszakaptam a saját cdm, a te kulcsod nem használom.
De azért köszi.
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#89
Jul 10 2009 01:02pm
hu iz fukszi? am "nem"
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#90
Jul 10 2009 01:02pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 21:00)
neked is meg kéne hálálnod nekem valamit
1 köszönömöt sem hallottam tőled
Én baromi hálás voltam, és mondtam is, de akkor Te közölted velem, hogy 100 fg alatt ne is küldjek semmit.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
7
8
9
10
11
26
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact