Quote (Moonflow @ Sun, May 24 2009, 08:13pm)
Hogy te mennyire sotet vagy baszdmeg. Ekezet nincs, mivel igen, azota is Angliaban elek, azota is Angol billentyuzetet hasznalok, UK British Regional Settings-zel.
Okos vagy baszdmeg, tenyleg az.
Quote (xGurke @ Sun, May 24 2009, 08:09pm)
:DDDDDDDDDDDDD
:DDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
holnap info érettségi, aludnom kell és most lesz flame.
a kurva anyádat xGurke h nem tudtad elöbb elkezdeni