Quote (Gyuladze @ Thu, May 28 2009, 08:18pm)
DE AZÉRT A TELEFON LETILTÁSA DRÁGA MULATSÁG LENNE :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DE AZÉRT NEM ÖRÜLNÉK NEKI HA SZÁMOT IS KÉNE CSERÉLNEM, MERT A MOSTANI PRÍMSZÁM AZT HISZEM : DDDDDDDDDDDDDDDDDD
DE AZÉRT NEM VAGYOK BENNE EGÉSZEN BIZTOS : DDDDDDDDDDDDDDDD
ez dupla lett, DE AZÉRT NE REPOROLTOLJATOK : DDDDDDDDDDDDDDD
DE AZÉRT : DDDDDDDDDDD