d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Beni
Prev1789101120Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 5 2009 01:06pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 08:04pm)
akkor ő csinálja meg, mint a középkori szerzetesek, mert a faszom tele ezzel



kk bb


mert téleg ez egy olyan értelmes és értékes topic
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 01:06pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:05pm)
jobb mint te smile.gif
legalabb nem scammelek sad.gif


csak vannak dolgok amiket "megérdemelten" nyúlsz le másoktól
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 5 2009 01:07pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 5 Mar 2009, 20:05)
jobb mint te smile.gif
legalabb nem scammelek sad.gif


10 fg pls
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 01:08pm
Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 08:06pm)
csak vannak dolgok amiket "megérdemelten" nyúlsz le másoktól


na ezt fejezd be
nem csinalok ilyet
te is nagyon jol tudod
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2009 01:08pm
Quote (Vharimatras @ Thu, 5 Mar 2009, 20:06)
mert téleg ez egy olyan értelmes és értékes topic


attól még nem kell teleszarni citromsárgával, benin jókat röhögnék, ha nem kéne perceket scrollozni a fos miatt
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 01:08pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:08pm)
na ezt fejezd be
nem csinalok ilyet
te is nagyon jol tudod


nekem egész mást meséltél


leszakadhatunk a témáról?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 5 2009 01:09pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:05pm)
jobb mint te smile.gif
legalabb nem scammelek sad.gif


Nekem eddig kb ~900 fgvel lógsz amennyi összejött a donate stbkböl, meg lescammelt fizetek ha votelszokbol.
Ugyh te vagy a scammer
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 5 2009 01:10pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 08:08pm)
attól még nem kell teleszarni citromsárgával, benin jókat röhögnék, ha nem kéne perceket scrollozni a fos miatt



használd a page downt

ebben a topicban nem csinálom többször a kedvedért !

This post was edited by Vharimatras on Mar 5 2009 01:10pm
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2009 01:10pm
Quote (Vharimatras @ Thu, 5 Mar 2009, 20:10)
használd a page downt


ne fosd tele inkább ty
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 01:10pm
Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 08:08pm)
nekem egész mást meséltél


leszakadhatunk a témáról?

nem is errol volt szo eredetileg
csak azt nem ertem mer vagy te is ekkora fasz? :~)
hogy egy kicsit ontopik legyek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101120Next
Closed New Topic New Poll