d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Gitáros Topic
Prev17891011117Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 4 2009 10:11am
Quote (Vharimatras @ Wed, 4 Feb 2009, 17:09)
ja, én még leragadtam a basszusnál sad.gif


jól tetted
én is azzal ropom biggrin.gif (egy OD pedállal meg már jobb is mint egy gitár smile.gif )
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 4 2009 10:11am
Quote (Baleee @ Wed, Feb 4 2009, 04:09pm)
recuerdos de la alhambra
http://www.youtube.com/watch?v=RLHR8zaEsA8
vagy
albeniz - asturias http://www.youtube.com/watch?v=Nx7vOb7GNBg

nais startok biggrin.gif bár nem rock volnal >.<

Quote (Floodban @ Wed, Feb 4 2009, 04:10pm)
mar mondtam
avril - nobodys home

3 akkordbol all



ty!

This post was edited by xGurke on Feb 4 2009 10:12am
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Feb 4 2009 10:11am
nem gitározok , csak néha mikor nagyonrészeg vagyok torzítóval ami a csövön kifér eljátszok egy bocibocitarkét haverom gitárján smile.gif

Member
Posts: 4,005
Joined: Jun 11 2008
Gold: 2.00
Feb 4 2009 10:12am
Quote (Vharimatras @ Wed, Feb 4 2009, 04:11pm)
sukárul beszéled a magyartot testvérem


igyekszem ''testvírem''
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 4 2009 10:12am
Quote (Baleee @ Wed, Feb 4 2009, 05:09pm)
recuerdos de la alhambra
http://www.youtube.com/watch?v=RLHR8zaEsA8
vagy
albeniz - asturias http://www.youtube.com/watch?v=Nx7vOb7GNBg

nais startok biggrin.gif bár nem rock volnal >.<


Azt letudom játszani!
Nem egy John Williams, de letudom játszani unsure.gif

This post was edited by Klontar on Feb 4 2009 10:13am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 4 2009 10:12am
Quote (lacoking @ Wed, Feb 4 2009, 04:11pm)
nem gitározok , csak néha mikor nagyonrészeg vagyok torzítóval ami a csövön kifér eljátszok egy bocibocitarkét haverom gitárján smile.gif

<IMG alt="" src="http://benjaminr.net/fender/Fender_American_Stratocaster_1.jpg">


barátnőmnek ilyen van
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 4 2009 10:13am
Quote (Klontar @ Wed, 4 Feb 2009, 16:10)
Szerinte(d)tek milyen basszus gitárt vegyek? Valami 100knál azért olcsóbb kéne, amit lehet erősítőbe tenni (Vermona erősítőm van, regent 150)... ?


LTD B-50 BLK 55 ezer körül
LTD EC-104 BLK 79 ezer körül
Schecter OMEN-4 az 100e körül van
Member
Posts: 913
Joined: Oct 24 2008
Gold: 0.01
Feb 4 2009 10:14am
Szerintem ezzel kezdj:


Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Feb 4 2009 10:14am
Quote (szabika @ Wed, Feb 4 2009, 05:11pm)
jól tetted
én is azzal ropom biggrin.gif (egy OD pedállal meg már jobb is mint egy gitár smile.gif )


én nemtok basszusozni, csak a topicot olvasgattam és még a basszgitároknál jártam. és hát igy történt az eset

sad.gif
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Feb 4 2009 10:14am
Quote (xGurke @ Wed, 4 Feb 2009, 18:12)
barátnőmnek ilyen van


barátnőd is rosszul él ? biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev17891011117Next
Add Reply New Topic New Poll