Quote (bajcli @ 29 Nov 2015 20:56)
de igy miert mikrozna barki rantottat, amikor megcsinalni kb 2 perccel tart tovabb
maradt egy keves rizsem a multkori adagbol, amit nem ettem meg mind a csirkevel
most csinalok uj csirket, de ha ezt a rizst ki tudnam potolni rantottaval, akkor azt nem kene holnapra meg ujat foznom
az iskolaban ebedelnek, ahol mikrozasra van lehetoseg, de rantottasutesre nyilvan nincs
de akkor most ehelyett meg kell inkabb egyem a rizst magaba, es fozzek egy uj nagy rendet :<
Quote (bamboo @ 29 Nov 2015 21:05)
xdd
XDDDDDDD
This post was edited by SummertimeClothes on Nov 29 2015 02:28pm