d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17987998008018021468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 1 2016 03:32am
Quote (josheide @ Apr 1 2016 09:27am)


máshol se nagyon finomkodnak, apum szokott mesélni mi megy az Ásznál
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Apr 1 2016 05:44am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 1 2016 06:52am
Quote (Atranaxia @ Apr 1 2016 12:44pm)


Most ahogy nezem a videot feltünt hogy majdnem az összes politikus akik azt akarjak hogy ide jöjjenek a menekültek azok nök. Ki gondolta hogy jo ötlet engedni politizalni öket?

16:10-nel mutatjak ahogy egy nemet iskolaban verik a nemet gyerekeket a homoknegerek, az en pujam szerintem magantanulo lesz.

This post was edited by Karan2_Returned on Apr 1 2016 07:00am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 1 2016 07:10am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 1 2016 01:52pm)
Most ahogy nezem a videot feltünt hogy majdnem az összes politikus akik azt akarjak hogy ide jöjjenek a menekültek azok nök. Ki gondolta hogy jo ötlet engedni politizalni öket?

16:10-nel mutatjak ahogy egy nemet iskolaban verik a nemet gyerekeket a homoknegerek, az en pujam szerintem magantanulo lesz.


a te pujad a tobbivel egyutt jar majd a madraszaba, Allah(aldott legyen a neve) nagyobb dicsosegere
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 1 2016 07:10am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 1 2016 12:52pm)
Most ahogy nezem a videot feltünt hogy majdnem az összes politikus akik azt akarjak hogy ide jöjjenek a menekültek azok nök. Ki gondolta hogy jo ötlet engedni politizalni öket?

16:10-nel mutatjak ahogy egy nemet iskolaban verik a nemet gyerekeket a homoknegerek, az en pujam szerintem magantanulo lesz.


az a baj az se jó
full szocializálatlan lesz

ha meg ilyen válogatott társaságba kerül akkor meg azt se fogja tudni mi a fasz van odakint a világban csak tv-ben látja és csodálkozik h élnek emberek akik nem basszák ki a másnapos kenyeret a kukába
:xd

szerintem jó ha tapasztalja közvetlenül, hogy hogyan élnek a plebek meg úgy általában, hogy néz ki egy átlagos senkiházi élete
inkább arra kell felkészíteni valahogyan, hogy helyén tudja kezelni a dolgokat (ezt mondjuk fogalmam sincs hogy lehetne elérni) szal hogy ne akarjon a menőgyerekre hasonlítani mert rá nevetnek a lányok meg félnek tőle, ne vegye fel más emberek dolgait etc
mondjuk amig nem kezd el serdülni addig nem is lesz vele gond szal még addig kéne vhogy olyan magabiztossá tenni, h ne inogjon meg semmilyen körülmények között
dehát ez olyan sok tényezős dolog h megszámolni nem lehet
figyelsz két dologra akkor másik kettő rés szabadon marad (ezernyi lyukból folyik a szar a világból a gyerekre neked meg van két kezed... döntsd el milyen ritmusban melyik lyukat tömögeted, h azért mindenből kapjon; de ne túl sokat etc)

ezért se akarok gyereket gec, nagyon nehéz feladat épkézláb embert nevelni akinek _semmi_ baja sincs/se lesz
főleg ugy h én se vagyok normálisX:D:XDG:XD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 1 2016 08:22am
Quote (Senee @ Apr 1 2016 02:10pm)
az a baj az se jó
full szocializálatlan lesz

ha meg ilyen válogatott társaságba kerül akkor meg azt se fogja tudni mi a fasz van odakint a világban csak tv-ben látja és csodálkozik h élnek emberek akik nem basszák ki a másnapos kenyeret a kukába
:xd

szerintem jó ha tapasztalja közvetlenül, hogy hogyan élnek a plebek meg úgy általában, hogy néz ki egy átlagos senkiházi élete
inkább arra kell felkészíteni valahogyan, hogy helyén tudja kezelni a dolgokat (ezt mondjuk fogalmam sincs hogy lehetne elérni) szal hogy ne akarjon a menőgyerekre hasonlítani mert rá nevetnek a lányok meg félnek tőle, ne vegye fel más emberek dolgait etc
mondjuk amig nem kezd el serdülni addig nem is lesz vele gond szal még addig kéne vhogy olyan magabiztossá tenni, h ne inogjon meg semmilyen körülmények között
dehát ez olyan sok tényezős dolog h megszámolni nem lehet
figyelsz két dologra akkor másik kettő rés szabadon marad (ezernyi lyukból folyik a szar a világból a gyerekre neked meg van két kezed... döntsd el milyen ritmusban melyik lyukat tömögeted, h azért mindenből kapjon; de ne túl sokat etc)

ezért se akarok gyereket gec, nagyon nehéz feladat épkézláb embert nevelni akinek _semmi_ baja sincs/se lesz
főleg ugy h én se vagyok normálisX:D:XDG:XD


Jo de abbol most mit tanul ha szünetben megveri 8 arab viccböl? Azon kivül hogy szemet az elet. Ha meg beiratom boxolni es megvedi magat akkor meg neki lesz baja belöle amiert bantja a szegeny kisebbseget.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 1 2016 08:54am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 1 2016 02:22pm)
Jo de abbol most mit tanul ha szünetben megveri 8 arab viccböl? Azon kivül hogy szemet az elet. Ha meg beiratom boxolni es megvedi magat akkor meg neki lesz baja belöle amiert bantja a szegeny kisebbseget.


jo hát vmi balanszált iskola kell ahol figyelnek az ilyen dolgokra
ahol nincs bandázás vagy ha van akkor arra sarkallják a fehéreket(:XD) is és játékos formában mérettetik őket össze már a kezdetektől fogva (1. osztály) igy megszokottá válik a rivalizálás de szabályozott keretek között etc
vagy alapvetően kevert csoportokban rivalizáltatják őket valahogy úgy kialakítva, hogy az egyik arab _jelentős_ érdeke legyen, hogy a másiknál jobb legyen amihez kell a fehér segítsége akinek szintén jelentős érdeke, hogy a muzulmánnal jól együttműködjön etc nemtom
látod erre se találtak még az okosok se ki semmit mert olyan nehéz kérdés

...
de csak elitek közé se járjon + járjon is valahova etc
ezért is kell jobb hobbit találjon magának az ember mint a gyereknevelés mert abból nincs visszaút, hogy áh inkább mégse csinálom mégsem tetszik
20 év letöltendő.. rosszabb mint egy betöréses rablás
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 1 2016 08:56am
Quote (Senee @ Apr 1 2016 03:54pm)
jo hát vmi balanszált iskola kell ahol figyelnek az ilyen dolgokra
ahol nincs bandázás vagy ha van akkor arra sarkallják a fehéreket(:XD) is és játékos formában mérettetik őket össze már a kezdetektől fogva (1. osztály) igy megszokottá válik a rivalizálás de szabályozott keretek között etc
vagy alapvetően kevert csoportokban rivalizáltatják őket valahogy úgy kialakítva, hogy az egyik arab _jelentős_ érdeke legyen, hogy a másiknál jobb legyen amihez kell a fehér segítsége akinek szintén jelentős érdeke, hogy a muzulmánnal jól együttműködjön etc nemtom
látod erre se találtak még az okosok se ki semmit mert olyan nehéz kérdés

...
de csak elitek közé se járjon + járjon is valahova etc
ezért is kell jobb hobbit találjon magának az ember mint a gyereknevelés mert abból nincs visszaút, hogy áh inkább mégse csinálom mégsem tetszik
20 év letöltendő.. rosszabb mint egy betöréses rablás


a kozel kelet diohejban

az a muszlim banda all nyeresre akik amerikaval vannak egy csapatban
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Apr 1 2016 09:16am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 1 2016 12:52pm)
Most ahogy nezem a videot feltünt hogy majdnem az összes politikus akik azt akarjak hogy ide jöjjenek a menekültek azok nök. Ki gondolta hogy jo ötlet engedni politizalni öket?

16:10-nel mutatjak ahogy egy nemet iskolaban verik a nemet gyerekeket a homoknegerek, az en pujam szerintem magantanulo lesz.


amugy nem tudom miert nezek ilyen videokat, eszmeletlenul fel tudnak baszni, hogy idaig jutottunk
Go Back To Magyar Topic List
Prev17987998008018021468Next
Add Reply New Topic New Poll