d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17967977987998004765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 29 2015 10:35am
vettem új gépet

Táp: COOLERMASTER G750M RS750-AMAAB1
Ház: COOLERMASTER MasterCase 5 Pro + 2x CORSAIR Air Series AF140 LED Red Quiet Edition High Airflow 140mm
Alaplap: ASROCK Z170 Extreme4
VGA: GIGABYTE GV-N970WF3OC-4GD GTX970 4GB GDDR5 OC PCIE + GIGABYTE GeForce GTX 650 OC 2GB GDDR5 128bit PCI-E (addig mig eladásra nem kerül)
CPU: INTEL Core i5-6600K 3.50GHz 1151 BOX + ARCTIC COOLING Freezer 13
Memória: 2x HyperX 8GB FURY DDR4 2133MHz CL14 HX421C14FB/8
Merevlemez: WD Blue 1TB 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX
SSD: SAMSUNG 250GB 850 EVO SATA3 2,5" MZ-75E250B/EU
Monitor: LG 29UC97-S (ezt lehet nem veszek hozzá)
Egér: STEELSERIES Rival fekete
Billentyűzet: RAZER BlackWidow 2014
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 29 2015 10:37am
Quote (kusziyoker @ 29 Nov 2015 17:35)
vettem új gépet

Táp: COOLERMASTER G750M RS750-AMAAB1
Ház: COOLERMASTER MasterCase 5 Pro + 2x CORSAIR Air Series AF140 LED Red Quiet Edition High Airflow 140mm
Alaplap: ASROCK Z170 Extreme4
VGA: GIGABYTE GV-N970WF3OC-4GD GTX970 4GB GDDR5 OC PCIE + GIGABYTE GeForce GTX 650 OC 2GB GDDR5 128bit PCI-E (addig mig eladásra nem kerül)
CPU: INTEL Core i5-6600K 3.50GHz 1151 BOX + ARCTIC COOLING Freezer 13
Memória: 2x HyperX 8GB FURY DDR4 2133MHz CL14 HX421C14FB/8
Merevlemez: WD Blue 1TB 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX
SSD: SAMSUNG 250GB 850 EVO SATA3 2,5" MZ-75E250B/EU
Monitor: LG 29UC97-S (ezt lehet nem veszek hozzá)
Egér: STEELSERIES Rival fekete
Billentyűzet: RAZER BlackWidow 2014


akkor most mar lehetsz duplakala ))))))))))))))))))))))))
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 29 2015 10:39am
Quote (kusziyoker @ Nov 29 2015 05:35pm)
vettem új gépet

Táp: COOLERMASTER G750M RS750-AMAAB1
Ház: COOLERMASTER MasterCase 5 Pro + 2x CORSAIR Air Series AF140 LED Red Quiet Edition High Airflow 140mm
Alaplap: ASROCK Z170 Extreme4
VGA: GIGABYTE GV-N970WF3OC-4GD GTX970 4GB GDDR5 OC PCIE + GIGABYTE GeForce GTX 650 OC 2GB GDDR5 128bit PCI-E (addig mig eladásra nem kerül)
CPU: INTEL Core i5-6600K 3.50GHz 1151 BOX + ARCTIC COOLING Freezer 13
Memória: 2x HyperX 8GB FURY DDR4 2133MHz CL14 HX421C14FB/8
Merevlemez: WD Blue 1TB 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX
SSD: SAMSUNG 250GB 850 EVO SATA3 2,5" MZ-75E250B/EU
Monitor: LG 29UC97-S (ezt lehet nem veszek hozzá)
Egér: STEELSERIES Rival fekete
Billentyűzet: RAZER BlackWidow 2014


EVO ssd-k azok gyarilag hibasak
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 29 2015 10:40am
Quote (kusziyoker @ Nov 29 2015 05:35pm)
vettem új gépet

Táp: COOLERMASTER G750M RS750-AMAAB1
Ház: COOLERMASTER MasterCase 5 Pro + 2x CORSAIR Air Series AF140 LED Red Quiet Edition High Airflow 140mm
Alaplap: ASROCK Z170 Extreme4
VGA: GIGABYTE GV-N970WF3OC-4GD GTX970 4GB GDDR5 OC PCIE + GIGABYTE GeForce GTX 650 OC 2GB GDDR5 128bit PCI-E (addig mig eladásra nem kerül)
CPU: INTEL Core i5-6600K 3.50GHz 1151 BOX + ARCTIC COOLING Freezer 13
Memória: 2x HyperX 8GB FURY DDR4 2133MHz CL14 HX421C14FB/8
Merevlemez: WD Blue 1TB 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX
SSD: SAMSUNG 250GB 850 EVO SATA3 2,5" MZ-75E250B/EU
Monitor: LG 29UC97-S (ezt lehet nem veszek hozzá)
Egér: STEELSERIES Rival fekete
Billentyűzet: RAZER BlackWidow 2014


ugy hallottam hogy a coolermaster elég jó, tartós cuccokat gyárt
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 29 2015 10:41am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Nov 2015 17:39)
EVO ssd-k azok gyarilag hibasak


igazaból azt már rég megvettem de semmi baja, de én is hallottam már róla, viszont 5év gari van rá...

Quote (GoreKnight9 @ 29 Nov 2015 17:37)
akkor most mar lehetsz duplakala ))))))))))))))))))))))))


azvagyok lel :))))))))

Quote (lacketto @ 29 Nov 2015 17:40)
ugy hallottam hogy a coolermaster elég jó, tartós cuccokat gyárt


én kb 5 éve coolermaster termékeket vásárlok úgy mint ház, hűtés, táp... eddig nem volt semmi problémám vele


azért azt még nem tudom hogy a gtx 970et és a 650et össze lehet e tenni vagy a kicsi elnyomja a nagy teljesítményét

This post was edited by kusziyoker on Nov 29 2015 10:46am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 29 2015 10:50am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Nov 2015 18:39)
EVO ssd-k azok gyarilag hibasak


nekem semmi bajom sincs vele
tudja az 500mb/secet is siman
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 29 2015 11:18am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Nov 2015 18:39)
EVO ssd-k azok gyarilag hibasak


A 840-es széria érintett csak.


Quote (kusziyoker @ 29 Nov 2015 18:35)
vettem új gépet

Táp: COOLERMASTER G750M RS750-AMAAB1
Ház: COOLERMASTER MasterCase 5 Pro + 2x CORSAIR Air Series AF140 LED Red Quiet Edition High Airflow 140mm
Alaplap: ASROCK Z170 Extreme4
VGA: GIGABYTE GV-N970WF3OC-4GD GTX970 4GB GDDR5 OC PCIE + GIGABYTE GeForce GTX 650 OC 2GB GDDR5 128bit PCI-E (addig mig eladásra nem kerül)
CPU: INTEL Core i5-6600K 3.50GHz 1151 BOX + ARCTIC COOLING Freezer 13
Memória: 2x HyperX 8GB FURY DDR4 2133MHz CL14 HX421C14FB/8
Merevlemez: WD Blue 1TB 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX
SSD: SAMSUNG 250GB 850 EVO SATA3 2,5" MZ-75E250B/EU
Monitor: LG 29UC97-S (ezt lehet nem veszek hozzá)
Egér: STEELSERIES Rival fekete
Billentyűzet: RAZER BlackWidow 2014


Nem rossz, de én nem vettem volna arctic cooling freezer 13-at, mert 1 évig a legcsendesebb hűtő volt a világon, és 1 év után elkezdett kerepelni és máshoktól is olvastam ezt.
Én hdd helyett SSHD-t raktam volna bele. KNem rossz dolog, ha a ritkábban használt programok, amiket nem az ssd-re teszel is gyorsan indulnak és jobban futnak, mint egy sima HDD-n. Az sshd felára ilyen 3-5k forint. a gép árához képest semmi. (tapasztalatból mondom, hogy érezni a különbséget)

De egyébként fasza gép szerintem.

Mennyi volt, ha illik ilyet kérdezni...?


Quote (kusziyoker @ 29 Nov 2015 18:41)
azért azt még nem tudom hogy a gtx 970et és a 650et össze lehet e tenni vagy a kicsi elnyomja a nagy teljesítményét


A grafikában nem fognak együttműködni, de azt hiszem a physix mehet a kisebb kártyára.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 29 2015 11:19am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 29 2015 11:22am
Quote (Ghostmasterq @ 29 Nov 2015 17:14)
hogyhogy ilyesmi
ilyen stílus
ilyen időből származó
ilyen hangulat
ilyen hosszú
ilyen erősségű gyerekciót okoz


Hát a hangulat meg a stilus
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 29 2015 11:24am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Nov 2015 18:22)
Hát a hangulat meg a stilus


https://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0
?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 29 2015 11:47am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Nov 2015 18:22)
Hát a hangulat meg a stilus


Go Back To Magyar Topic List
Prev17967977987998004765Next
Add Reply New Topic New Poll