Quote (Karan2_Returned @ 29 Nov 2015 18:39)
EVO ssd-k azok gyarilag hibasak
A 840-es széria érintett csak.
Quote (kusziyoker @ 29 Nov 2015 18:35)
vettem új gépet
Táp: COOLERMASTER G750M RS750-AMAAB1
Ház: COOLERMASTER MasterCase 5 Pro + 2x CORSAIR Air Series AF140 LED Red Quiet Edition High Airflow 140mm
Alaplap: ASROCK Z170 Extreme4
VGA: GIGABYTE GV-N970WF3OC-4GD GTX970 4GB GDDR5 OC PCIE + GIGABYTE GeForce GTX 650 OC 2GB GDDR5 128bit PCI-E (addig mig eladásra nem kerül)
CPU: INTEL Core i5-6600K 3.50GHz 1151 BOX + ARCTIC COOLING Freezer 13
Memória: 2x HyperX 8GB FURY DDR4 2133MHz CL14 HX421C14FB/8
Merevlemez: WD Blue 1TB 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX
SSD: SAMSUNG 250GB 850 EVO SATA3 2,5" MZ-75E250B/EU
Monitor: LG 29UC97-S (ezt lehet nem veszek hozzá)
Egér: STEELSERIES Rival fekete
Billentyűzet: RAZER BlackWidow 2014
Nem rossz, de én nem vettem volna arctic cooling freezer 13-at, mert 1 évig a legcsendesebb hűtő volt a világon, és 1 év után elkezdett kerepelni és máshoktól is olvastam ezt.
Én hdd helyett SSHD-t raktam volna bele. KNem rossz dolog, ha a ritkábban használt programok, amiket nem az ssd-re teszel is gyorsan indulnak és jobban futnak, mint egy sima HDD-n. Az sshd felára ilyen 3-5k forint. a gép árához képest semmi. (tapasztalatból mondom, hogy érezni a különbséget)
De egyébként fasza gép szerintem.
Mennyi volt, ha illik ilyet kérdezni...?
Quote (kusziyoker @ 29 Nov 2015 18:41)
azért azt még nem tudom hogy a gtx 970et és a 650et össze lehet e tenni vagy a kicsi elnyomja a nagy teljesítményét
A grafikában nem fognak együttműködni, de azt hiszem a physix mehet a kisebb kártyára.
This post was edited by CyberPunk666 on Nov 29 2015 11:19am