Quote (josheide @ 22 Feb 2016 11:07)
Engem valami hihetetlen mod felbasz ez az egesz.
Lopnak,mert miert ne. De hogy az akademiat is meggyalazzak igy...
Mikor egy 1 eves mesterdiplomaval (amit normal korulmenyek kozott el se kezdhetett volna mert az EMBAt altalaban 30+ eves magas beosztasu emberek csinaljak hogy elorelepjenek a karrierjukben es megfelelo szakmai tapasztalat nelkul fel se vesznek embereket.) valaki egyetemi oktato lehet az mar a rendszer rohadasanak a legalja...
Ennyi erovel en is lehetnek egyetemi tanar.... sot.. de az en apam nem a miniszterelnok.
mondjuk ezt az initial postot nem értem
(nem olvastam el a köv. oldalakat még)
de én bármikor jobb órát tartanék az elte-n mint sok tanárom
neked ezzel mi bajod lenne? meg amúgy magyarországon témába vágó diploma se kell ahhoz hogy órát tarts