Quote (bazdmegmarnemtudom @ 27 Nov 2015 21:09)
az az 1ghz remelem tudod hogy nem olyan, miintha mondjuk ha egy i5ot leosztanal harommal
kb az fog rajta menni, ami mondjuk 300as cerkan :D
1 kozepkategorias telefon sokkal erosebb nala
egyik haveromnak vagy ilyen rasberry-s cucc, de nem ez a leggyengébb, hanem egy kb 15k-s
ahogy igy elmondta nagyon fasza cucc, kb mindent meg lehet vele csinálni