d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17917927937947954765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 27 2015 02:03pm
Quote (-joey- @ 27 Nov 2015 22:02)


"számtalan feladatra alkalmas, akár játszani is lehet vele"
ja, aknakeresozni kb win98on
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 27 2015 02:06pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 27 2015 09:03pm)
"számtalan feladatra alkalmas, akár játszani is lehet vele"
ja, aknakeresozni kb win98on


Valóban, az egy gigás processzorok és fél giga RAM-ok előtt csak aknakereső létezett.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 27 2015 02:09pm
Quote (-joey- @ 27 Nov 2015 22:06)
Valóban, az egy gigás processzorok és fél giga RAM-ok előtt csak aknakereső létezett.


az az 1ghz remelem tudod hogy nem olyan, miintha mondjuk ha egy i5ot leosztanal harommal
kb az fog rajta menni, ami mondjuk 300as cerkan :D
1 kozepkategorias telefon sokkal erosebb nala
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 27 2015 02:13pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 27 2015 09:09pm)
az az 1ghz remelem tudod hogy nem olyan, miintha mondjuk ha egy i5ot leosztanal harommal
kb az fog rajta menni, ami mondjuk 300as cerkan :D
1 kozepkategorias telefon sokkal erosebb nala


A 300-as Celeron előtt is csak aknakereső létezett.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 27 2015 02:18pm
Quote (-joey- @ 27 Nov 2015 22:13)
A 300-as Celeron előtt is csak aknakereső létezett.


2015ot irunk
nem 20eves jatekok az etalon
pofatlansag odairni, hogy eros
1 dvd film alatt osszeszarja magat
win7 alatt detto
leszarom hogy 1500ft, 1 kalap fos
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 27 2015 02:19pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 27 2015 09:18pm)
2015ot irunk
nem 20eves jatekok az etalon
pofatlansag odairni, hogy eros
1 dvd film alatt osszeszarja magat
win7 alatt detto
leszarom hogy 1500ft, 1 kalap fos


Helyes, dögöljenek meg, hogy egyáltalán kitalálták. :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 27 2015 02:24pm
Quote (-joey- @ 27 Nov 2015 22:19)
Helyes, dögöljenek meg, hogy egyáltalán kitalálták. :D


nem nagyon volt rajta mit kitalalni, 1 komolyabb telefon tudta ezt 5eve
raadasul kisebb is volt
persze tobbe kerul, de ott van kijelzod, beviteli eszkozod, stb
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 27 2015 02:27pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 27 Nov 2015 21:09)
az az 1ghz remelem tudod hogy nem olyan, miintha mondjuk ha egy i5ot leosztanal harommal
kb az fog rajta menni, ami mondjuk 300as cerkan :D
1 kozepkategorias telefon sokkal erosebb nala



egyik haveromnak vagy ilyen rasberry-s cucc, de nem ez a leggyengébb, hanem egy kb 15k-s
ahogy igy elmondta nagyon fasza cucc, kb mindent meg lehet vele csinálni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 27 2015 02:28pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 27 2015 09:24pm)
nem nagyon volt rajta mit kitalalni, 1 komolyabb telefon tudta ezt 5eve
raadasul kisebb is volt
persze tobbe kerul, de ott van kijelzod, beviteli eszkozod, stb


Én kérek elnézést.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17917927937947954765Next
Add Reply New Topic New Poll