d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17907917927937941468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 1 2016 09:17am
Quote (GoreKnight9 @ Mar 1 2016 04:15pm)
mondjuk te 3 meteres vagy es 200 kilo
kiberellek 1 napra h orban takarodj tablaval hozongj es tankot indíts el

kosz ptdk


a kovetkezo fel evre mar lefoglal az orosz dotasok elleni hozonges

de nem biztos hogy kellokeppen megfizetik
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 1 2016 09:39am
Quote (josheide @ Mar 1 2016 04:15pm)
Konnyebb kulfoldre koltozni.


Én valahol sajnálom, hogy így gondolkoznak az emberek, zéró kollektív felelősségérzet. Másrészről amikor felhozták a netadót, egyből tódult az utcára a zömmel fiatal korosztály, de a népszavazásos sztori a kopaszokkal különösebben senkit nem mozgatott meg.

This post was edited by -joey- on Mar 1 2016 09:42am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 1 2016 09:43am
Quote (-joey- @ 1 Mar 2016 16:39)
Én valahol sajnálom, hogy így gondolkoznak az emberek, zéró kollektív felelősségérzet. Másrészről amikor felhozták a netadót, egyből tódult az utcára a zömmel fiatal korosztály, de a népszavazásos sztori a kopaszokkal különösebben senkit nem mozgatott meg.


mav igazgatotok is 6 millat keres
jo erzes teso?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 1 2016 09:44am
Quote (GoreKnight9 @ Mar 1 2016 04:43pm)
mav igazgatotok is 6 millat keres
jo erzes teso?


Nem dolgozok a MÁV-nál.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Mar 1 2016 09:50am
Quote (-joey- @ Mar 1 2016 05:39pm)
Én valahol sajnálom, hogy így gondolkoznak az emberek, zéró kollektív felelősségérzet. Másrészről amikor felhozták a netadót, egyből tódult az utcára a zömmel fiatal korosztály, de a népszavazásos sztori a kopaszokkal különösebben senkit nem mozgatott meg.


nekem tegnap este kúrta fel az agyam ez az MNB-s törvényjavaslatról szóló indexes videó, tegnap nyújtották be a javaslatot
zanzásítva annyi, hogy megkérdezték a fideszes politikusokat, hogy ki tud róla, mit tud róla, mit gondol róla
természetesen senki nem hallott róla, de majd megnézni, majd utánajár

ma meg is szavazták, mindenki 100% képben lett hirtelen
de az az arrogancia, ami a videóból sütött, le se lehet írni

akit érdekel, megkeresem
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 1 2016 09:51am
Quote (Jancsipapa @ Mar 1 2016 04:50pm)
nekem tegnap este kúrta fel az agyam ez az MNB-s törvényjavaslatról szóló indexes videó, tegnap nyújtották be a javaslatot
zanzásítva annyi, hogy megkérdezték a fideszes politikusokat, hogy ki tud róla, mit tud róla, mit gondol róla
természetesen senki nem hallott róla, de majd megnézni, majd utánajár

ma meg is szavazták, mindenki 100% képben lett hirtelen
de az az arrogancia, ami a videóból sütött, le se lehet írni

akit érdekel, megkeresem


Azt pont most tolta be Foxy (előző oldal).
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Mar 1 2016 09:57am
Quote (-joey- @ Mar 1 2016 05:51pm)
Azt pont most tolta be Foxy (előző oldal).


ja, igaz is

http://index.hu/video/2016/02/29/mnb_alapitvanyok_infotorveny_parlament/

ez az a videó
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 1 2016 10:09am
Quote (-joey- @ Mar 1 2016 04:39pm)
Én valahol sajnálom, hogy így gondolkoznak az emberek, zéró kollektív felelősségérzet. Másrészről amikor felhozták a netadót, egyből tódult az utcára a zömmel fiatal korosztály, de a népszavazásos sztori a kopaszokkal különösebben senkit nem mozgatott meg.


Szinten semmilyen legalis modja nincs felelössegre hozni akarkit is, vagy valtoztatni az orszag iranyitasan. Tünteteseket es felvonulasokat szerintem teljesen leszarjak a politikusok, polgarhaboruhoz vagy valami hasonlohoz meg azert nem eleg ennyi.

This post was edited by Karan2_Returned on Mar 1 2016 10:10am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 1 2016 10:47am
Quote (josheide @ 22 Feb 2016 11:07)
Engem valami hihetetlen mod felbasz ez az egesz.

Lopnak,mert miert ne. De hogy az akademiat is meggyalazzak igy...

Mikor egy 1 eves mesterdiplomaval (amit normal korulmenyek kozott el se kezdhetett volna mert az EMBAt altalaban 30+ eves magas beosztasu emberek csinaljak hogy elorelepjenek a karrierjukben es megfelelo szakmai tapasztalat nelkul fel se vesznek embereket.) valaki egyetemi oktato lehet az mar a rendszer rohadasanak a legalja...

Ennyi erovel en is lehetnek egyetemi tanar.... sot.. de az en apam nem a miniszterelnok.


akarmelyik random huszoneves phd hallgato tanithat egyetemen fyi, nekem is phd hallgato tartja az alkotmanytori szeminariumaimat, meg jogi alaptant is phd hallgato tanitott, meg meg van par targy amit ilyenek csinalnak.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 1 2016 10:52am
amugy en azon hűltem ki szombaton, hogy vitya nepszavazast akar tartani a menekult kvotakrol, na de, meg a sajat alaptorvenyunkben is benne van, hogy nemzetkozi szerzodesbol eredo kotelezettsegrol nem lehet nepszavazast inditvanyozni, ehhez kepest... :D biztos jol meglesz (vagy mar megvan, nem vagom most) allapitva, hogy nem minosul annak, vagy megint atirjak az alkotmanyt 8D

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 1 2016 10:53am
Go Back To Magyar Topic List
Prev17907917927937941468Next
Add Reply New Topic New Poll