Quote (-joey- @ Mar 1 2016 05:39pm)
Én valahol sajnálom, hogy így gondolkoznak az emberek, zéró kollektív felelősségérzet. Másrészről amikor felhozták a netadót, egyből tódult az utcára a zömmel fiatal korosztály, de a népszavazásos sztori a kopaszokkal különösebben senkit nem mozgatott meg.
nekem tegnap este kúrta fel az agyam ez az MNB-s törvényjavaslatról szóló indexes videó, tegnap nyújtották be a javaslatot
zanzásítva annyi, hogy megkérdezték a fideszes politikusokat, hogy ki tud róla, mit tud róla, mit gondol róla
természetesen senki nem hallott róla, de majd megnézni, majd utánajár
ma meg is szavazták, mindenki 100% képben lett hirtelen
de az az arrogancia, ami a videóból sütött, le se lehet írni
akit érdekel, megkeresem