d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17897907917927931468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 22 2016 05:08am
Quote (josheide @ Feb 22 2016 11:19am)
Szerintem a Jobbik mar csinalt ilyesmit


akkor a mienk legyen ellenforradalmi nepegyetem, mert oket a zsidok penzelik

e: vagy penzeljenek minket is a zsidok, talan az lenne a legjobb

This post was edited by TresholdOfUniverse on Feb 22 2016 05:08am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 23 2016 11:26am
Quote (Genthor @ Feb 23 2016 06:16pm)


Az a neni milyen öntelten vigyorog a videon, csodalom hogy nem lökte senki az utra a kocsik ele.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 27 2016 01:19pm
áder jános

Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 1 2016 08:55am
Azert ilyenkor szeretnem megkerdezni a hithu fidesz kdnps szavazokat h erre mit tudnak mondani de biztos kitalalnanak valamit ))))))

http://index.hu/gazdasag/2016/03/01/mar_el_is_fogadtak_a_botranyos_mnb-s_torvenyjavaslatot/

"A parlament 118 igen szavazattal, 58 nem szavazattal elfogadta a fideszes Bánki Erik hétfőn reggel beadott, nagy vihart kavaró javaslatát, amely egyebek mellett kivenné az infótörvény alól a Magyar Nemzeti Bank (MNB) alapítványait, ezzel meghiúsítva, hogy nyilvánosságra kerüljenek az alapítványok 260 milliárdos gazdálkodásával kapcsolatos részletek."


"Ugyanebben a javaslatban a Matolcsy Györgynek járó eddigi 2,5 millió körüli havi bért 5 millió forintra, az alelnökök fizetését 4,5 millió forintra emelik, a Monetáris Tanács tagjainak havi 3 millió forintot juttatna, ahogy a felügyelőbizottság tagjainak is. A felügyelőbizottság elnökének, a fideszes Papcsák Ferencnek 3,5 millióra emelnék a havi bérét a mostani 1,2 millióról."

Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 1 2016 09:08am
Quote (GoreKnight9 @ Mar 1 2016 03:55pm)
Azert ilyenkor szeretnem megkerdezni a hithu fidesz kdnps szavazokat h erre mit tudnak mondani de biztos kitalalnanak valamit ))))))

http://index.hu/gazdasag/2016/03/01/mar_el_is_fogadtak_a_botranyos_mnb-s_torvenyjavaslatot/

"A parlament 118 igen szavazattal, 58 nem szavazattal elfogadta a fideszes Bánki Erik hétfőn reggel beadott, nagy vihart kavaró javaslatát, amely egyebek mellett kivenné az infótörvény alól a Magyar Nemzeti Bank (MNB) alapítványait, ezzel meghiúsítva, hogy nyilvánosságra kerüljenek az alapítványok 260 milliárdos gazdálkodásával kapcsolatos részletek."


"Ugyanebben a javaslatban a Matolcsy Györgynek járó eddigi 2,5 millió körüli havi bért 5 millió forintra, az alelnökök fizetését 4,5 millió forintra emelik, a Monetáris Tanács tagjainak havi 3 millió forintot juttatna, ahogy a felügyelőbizottság tagjainak is. A felügyelőbizottság elnökének, a fideszes Papcsák Ferencnek 3,5 millióra emelnék a havi bérét a mostani 1,2 millióról."


kene egy lista azokrol a miniszteriumi epoletekrol amiket nem kar felgyujtani

es hogy polkorrektek legyunk parlamenti szekek aranyaban felgyujthatnank nehany partszekhelyet is
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 1 2016 09:11am
Quote (TresholdOfUniverse @ 1 Mar 2016 16:08)
kene egy lista azokrol a miniszteriumi epoletekrol amiket nem kar felgyujtani

es hogy polkorrektek legyunk parlamenti szekek aranyaban felgyujthatnank nehany partszekhelyet is


a legszebb az egeszben h senkit nem erdekel senki
magyaran ha fideszes vagy es nem lopsz hulye vagy
az ellenzek finoman szolva is 1 vicc az utcara meg senki nem megy le
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 1 2016 09:13am
Quote (GoreKnight9 @ Mar 1 2016 04:11pm)
a legszebb az egeszben h senkit nem erdekel senki
magyaran ha fideszes vagy es nem lopsz hulye vagy
az ellenzek finoman szolva is 1 vicc az utcara meg senki nem megy le


en 47 perc mulva lemegyek


aztan felszallok a villamosra es hazamegyek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 1 2016 09:15am
Quote (GoreKnight9 @ 1 Mar 2016 16:11)
a legszebb az egeszben h senkit nem erdekel senki
magyaran ha fideszes vagy es nem lopsz hulye vagy
az ellenzek finoman szolva is 1 vicc az utcara meg senki nem megy le


Konnyebb kulfoldre koltozni.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 1 2016 09:15am
Quote (TresholdOfUniverse @ 1 Mar 2016 16:13)
en 47 perc mulva lemegyek


aztan felszallok a villamosra es hazamegyek


mondjuk te 3 meteres vagy es 200 kilo
kiberellek 1 napra h orban takarodj tablaval hozongj es tankot indíts el

kosz ptdk
Go Back To Magyar Topic List
Prev17897907917927931468Next
Add Reply New Topic New Poll