d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hölgyeim és Uraim > Politika
Prev17879808182129Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 17 2017 08:22am
reg nem orultem ennyire valaminek amikor szoltak hoy 266k
eszmeletlenul buszke vagyok a momóra)
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 17 2017 09:19am
Quote (Jancsipapa @ Feb 17 2017 03:18pm)
ízetlen neked a szar is


Ideje kiprobalni

Quote (josheide @ Feb 17 2017 03:18pm)
Ha van eleg elegedetlen ember, hogy megmozgasson 266.151 masik, elegedetlen embert, az tenyleg a demokracia egyik legszebb pillanata.

1800 aktivista, tobb ezer adomanyozo, tucatnyi kulfoldi varosban gyujtes... Ezek mind mind hatalmas teljesitmenyek.


A kinai nagyfal is hatalmas teljesitmeny volt, aztan lefizettek az oroket es kiderult, hogy megsem az.

Orulunk a demokracianak meg a szavazatoknak meg annak hogy vegre nehany fiatal csinalt valamit, de kulonosebben nem gondolkozunk. Bemutatlak egy egyagu Ishikawanak:

Az olimpia rossz.

Miert?

Mert nem engedhetjuk meg magunknak.

Miert?

Mert draga, es a korrupt politikusok igy meg tobbet tudnanak lopni es meg dragabb lenne.

Miert?

Ide irhatnam hogy azert mert a rendszer egy rakas szar de igazabol nem tudom a valaszt, mert nem ertek hozza. Valoszinuleg meg negy ot miertet fel lehetne tenni mielott olyan problemakhoz jutunk amikkel kezdeni is erdemes valamit.

Ehelyett "elegedetlen emberek alairasait gyujtjuk hogy egybites velemenyt nyilvanithassanak valami olyasmirol amihez egyebkent egyaltalan nem ertenek". Azt, hogy a folyamat vegen jobb lesz vagy rosszabb azt nem tudjuk. Azt, hogy az igy el nem vert penzt jobban hasznaljak-e majd fol, azt nem tudjuk. Mivel a valodi problemak kozul egyet sem oldottunk meg csak befektettunk egy nagy rakas energiat es penzt azert, hogy "valami mas" tortenjen ezert ez a problema ujra elo fog jonni.

Valoszinuleg nem olimpia, hanem tobb, kisebb projekt formajaban. Azok "ellen" is alairast fogunk gyujteni?

Nyilvan korlatozottak a lehetosegeitek, de a jovoben is azok lesznek, ha mar partkent a megfelelo tamogatottsaggal olyan helyzetben lesztek hogy tenyleges valtoztassatok a rendszerben megbuvo problemakon. A rendszer reszekent, erdekeltjekent, azzal folyamatosan kompromisszumokat kotve kozel lehetetlen hibakat javitani.

Itt az egyetlen elert valodi ertek az a Momentum nepszerusege/sikere.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 17 2017 09:22am
Quote (lacketto @ Feb 17 2017 02:02pm)
szép szám, örülök neki de azért a vismajor-faktorra kiváncsi leszek



A negativ rekord kb 25%, de az irszagos nepszavazasoknal lakcimet kell kiirni aminek sok a hiba, mi csak nevet, anyja nevet es egy szamot irtunk ki
Member
Posts: 29
Joined: Nov 9 2014
Gold: 0.00
Feb 17 2017 09:39am
Tibor Sarkozy Na most aztán örülhet minden tornabol felmentett belvárosi kripli. Azért csak várjuk meg az érvényes szavazatok számát mielőtt a lemondunk a lehetőségről.

Nagy Sándorné Bp egy magyar gyűlölő város természetesen tele hzaárulókkal!! Az olimpiát nem bp rendezné hanem M.o.-ág csak a helyszin bp.amit nem is êrdemel meg egy ilyen bolsi-libsi város ! El égre ők még semmit sem tudtak megrendezni mindent az ország rendezett!

Andrea Halasy Ezek a momentumosok egy kissé agyhalottak.A mi adóforintokat akarják elkotyavetélni egy nagy semmiért.,tehát elveszik a pénzt a szociálisan rászorultabbaktól.éljen a demokrácia,mely nagyon is működik.Arra remélem gondoltak,hogy az ország ezzel sok pénzt is veszíthet,amit a rendező ország kap meg,melyből szállodákat,utakat stb.építhetne,fellendítve az idegenforgalmat,kereskedelmet,új munkahelyeket teremtve.,az adó bevételt növelve,mely aztán például a kórházak ellátási színvonalának növelésére fordítható.Bravo a nagy semmire!

Szőnyi József Dögöljenek meg!

This post was edited by SmokeWeed_WorshipSatan on Feb 17 2017 09:40am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 17 2017 09:44am
Quote (SmokeWeed_WorshipSatan @ Feb 17 2017 04:39pm)
Tibor Sarkozy Na most aztán örülhet minden tornabol felmentett belvárosi kripli. Azért csak várjuk meg az érvényes szavazatok számát mielőtt a lemondunk a lehetőségről.

Nagy Sándorné Bp egy magyar gyűlölő város természetesen tele hzaárulókkal!! Az olimpiát nem bp rendezné hanem M.o.-ág csak a helyszin bp.amit nem is êrdemel meg egy ilyen bolsi-libsi város ! El égre ők még semmit sem tudtak megrendezni mindent az ország rendezett!

Andrea Halasy Ezek a momentumosok egy kissé agyhalottak.A mi adóforintokat akarják elkotyavetélni egy nagy semmiért.,tehát elveszik a pénzt a szociálisan rászorultabbaktól.éljen a demokrácia,mely nagyon is működik.Arra remélem gondoltak,hogy az ország ezzel sok pénzt is veszíthet,amit a rendező ország kap meg,melyből szállodákat,utakat stb.építhetne,fellendítve az idegenforgalmat,kereskedelmet,új munkahelyeket teremtve.,az adó bevételt növelve,mely aztán például a kórházak ellátási színvonalának növelésére fordítható.Bravo a nagy semmire!

Szőnyi József Dögöljenek meg!


Ilyenekből jöhet még. :D
Member
Posts: 619
Joined: Feb 19 2015
Gold: 200.00
Feb 17 2017 10:10am
Én csak azt kívánom az ilyeneknek, hogy egyszer ébredjenek fel, és jöjjenek rá, hogy nagyjából mi is folyik itt nap, mint nap.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 17 2017 10:44am
Quote (afflect @ 17 Feb 2017 17:10)
Én csak azt kívánom az ilyeneknek, hogy egyszer ébredjenek fel, és jöjjenek rá, hogy nagyjából mi is folyik itt nap, mint nap.


En csak azt, hogy egyszer élhessek olyan boldog tudatlanságban, mint ők.
Member
Posts: 619
Joined: Feb 19 2015
Gold: 200.00
Feb 17 2017 11:07am
Nem biztos, hogy akarnék ilyen tudatlan boldogságban élni, ha azzal rengeteg embernek ártok. Persze ha ez bekövetkezne, akkor azt hinném, hogy épp segítek kedves vezetőnknek megvédeni Európát a liberalizmus nevű járványtól.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Feb 17 2017 12:23pm
Quote (Genthor @ 17 Feb 2017 20:19)


érdekes, hogy az ilyen fityisz vergődésen most csak hangosan röhögök :lol:
Go Back To Magyar Topic List
Prev17879808182129Next
Add Reply New Topic New Poll